Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaMobilRedmi’nin yeni dizüstü bilgisayar modelinin neredeyse tüm özellikleri muhakkak oldu

Redmi’nin yeni dizüstü bilgisayar modelinin neredeyse tüm özellikleri muhakkak oldu

Xiaomi’nin alt markası Redmi, Çin’deki tüketicilere yeni bir dizüstü bilgisayar sunmaya hazırlanıyor. Bu bilgisayarın resmi ismi Redmi Book 14 olarak belirlenmiş. Şirket, kısa bir mühlet evvel bu yeni eser hakkında bilgiler paylaşmaya başladı ve bu bilgiler ortasında piyasaya sürülme tarihi, fiyat aralığı ve birtakım özellikler de yer alıyor.

Yeni Redmi Book 14 2023 modelinin, 22 Mayıs’ta, bir Pazartesi günü, Çin’deki tüketicilere sunulması bekleniyor. Bu eserin fiyatının ise yaklaşık 4.000 ¥ (yaklaşık 575$) olması planlanıyor.

Bu dizüstü bilgisayar, 45W 13. Jenerasyon Intel H serisi işlemciler tarafından desteklenecek ve yonga seti, LPDDR5 RAM ve PCIe 4.0 SSD ile eşleştirilecek. İlgilenen kullanıcılar için iki boş M.2 yuvası sunulacak ve bu sayede depolama alanı 3TB’a kadar genişletilebilecek.

Redmi’nin yeni dizüstü bilgisayar modelinin neredeyse tüm özellikleri muhakkak oldu

Sıcaklık denetimini üst düzeyde tutmak ismine, Redmi Book 14, bu segmentte az bulunan bir soğutma sistemi özelliği sunacak. Bu sistem, iki soğutma fanı ve çift 8mm ısı boruları ile donatılmış olacak.

Ayrıca, bu bilgisayarın Intel Evo sertifikasına sahip olacağını da belirtmek kıymetli. Bu, eserin güçlü olmasının yanı sıra, üstün temas seçenekleri ve daha ziyadesiyle birlikte ince ve hafif bir yapıda olacağı manasına geliyor. Tüm bu özellikler, 600$’ın altında bir fiyat etiketiyle birleştiğinde, Redmi Book 14 2023’ü epey ilgi alımlı bir eser haline getiriyor.

Yeni eser hakkında daha fazla bilgi almayı bekliyoruz ve bu, önümüzdeki Pazartesi günü piyasaya sürülecek olan aygıtla ilgili markanın neredeyse tüm ayrıntıları açıklamasıyla mümkün olacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar