Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaYazılımRockstar Games tüm odağını GTA 6'ya çevirdi: Başka projeler şimdilik rafa kaldırıldı

Rockstar Games tüm odağını GTA 6’ya çevirdi: Başka projeler şimdilik rafa kaldırıldı

Şinasi Kaya: Rockstar Games Tüm Odağını Gta 6'Ya Çevirdi: Başka Projeler Şimdilik Rafa Kaldırıldı 1

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6, uzun bir süredir bekleniyor. Bu yılın başlarında resmi olarak geliştirildiğini öğrensek de hala oyunla ilgili hiçbir detay bilmiyoruz. Ancak Rockstar Games işleri hızlandırmak istiyor gibi duruyor.

Tüm Odak GTA 6’da

Geçtiğimiz saatlerde Kotaku’nun yaptığı habere göre Rockstar Games, tüm odağını GTA 6’ya kaydırmış durumda. Yani diğer projeler şimdilik askıya alındı. Bu kararın başlıca sebebi ise geçtiğimiz yıl çıkış yapan ve oyuncuları bir hayli mutsuz eden GTA Trilogy. Bu kararın ardından da GTA 4 remake ve Red Dead Redemption remake gibi projeler rafa kaldırıldı.

Temmuz 2022 Xbox Game Pass oyunları belli oldu

17 sa. önce eklendi

GTA 4 remake ve Red Dead Redemption remake’in gerçek olup olmadığı belli değil ancak kaynaklar bu projelerin gerçek olduğunu ve stüdyonun GTA 6’dan sonra bu projelere dönebileceğini söylüyor. GTA 4 remake bir kenara Red Dead Redemption’ın remake sürümü yeni nesil konsollar ve PC için çıkış yapsa gerçekten de oyuncular bir hayli sevinebilirdi ancak şimdilij bu mümkün gözükmüyor.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar