Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Apple ile kötü dalga geçti

Samsung Apple ile kötü dalga geçti

Teknoloji devleri Samsung, Vivo, Apple ve Xiaomi, toplumsal medya platformlarında komik bir rekabet içine girdiler. Bilhassa Samsung’un son paylaşımı, teknoloji dünyasında gülümsemelere neden oldu. Güney Koreli üretici, Apple’ın USB-C portunu müjdelemesi ile dalga geçerek resmi Twitter hesabından paylaştığı gönderide, “Bir şey daha” sloganıyla Apple’ı tiye aldı. Samsung’un bu eğlenceli yorumu, Apple’ın teknolojik yenilikleri tanıtmak için kullandığı “Bir şey daha” sözüne bir gönderme niteliği taşıyor.

Meral Erden: Samsung Apple Ile Kötü Dalga Geçti 1

Apple, ekseriyetle büyük bir yenilik duyurduğunda, tanıtım aktifliğinin sonunda “Bir şey daha” diyerek ekstra bir sürpriz paylaşırdı. Fakat Samsung’un bu seferki gönderisi, USB-C portunun bir yenilik olarak tanıtılmaması gerektiğini ve bunun büyük bir adım olmadığını vurguluyor.

Samsung Apple ile kötü dalga geçti

Öte yandan Xiaomi ise bu eğlenceli rekabette farklı bir yaklaşım sergiledi. Xiaomi, kamera çözünürlüğünün çekim kalitesini yansıtmadığını tabir ederek 48 Megapiksel kameralı birinci aygıtı olan Redmi Note 15‘i hatırlattı. Bu paylaşımla, teknoloji dünyasında megapiksel yarışının kıymetli olmadığını ve kullanıcıların çekim kalitesine odaklanması gerektiğini vurguladı.

Sosyal medya üzerinden gerçekleşen bu eğlenceli atışmalar, teknoloji dünyasının rekabetçi ve yaratıcı yanını yansıtıyor. Her üretici, kendi eserlerini ve teknolojik gelişmelerini öne çıkarmak için farklı stratejiler kullanıyor. Bu atışmalar tıpkı vakitte teknoloji meraklıları ortasında da keyifli bir sohbet konusu haline geldi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar