Pazartesi, Aralık 5, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy A Quantum, Android 12 Güncellemesi Alıyor

Samsung Galaxy A Quantum, Android 12 Güncellemesi Alıyor

GSM Arena tarafından paylaşılan yeni bir habere göre, Mayıs 2020’de Android 10 işletim sistemi tabanlı One UI 2 kullanıcı arayüzüyle birlikte piyasaya sürülen Samsung Galaxy A Quantum akıllı telefonlar, Android 12 işletim sistemi güncellemesi almaya başladı.

Bu işletim sistemi güncellemesinin donanım yazılımı versiyonu A716SKSU4DVC2 ve Mart 2022 Android güvenlik yaması ile birlikte kullanıma sunuluyor. Bununla birlikte bu yeni yazılım güncellemesi ile birlikte One UI 4.0 ya da One UI 4.1 kullanıcı arayüzünün kullanıma sunulup sunulmayacağı ise henüz belli değil.

Şinasi Kaya: Samsung Galaxy A Quantum, Android 12 Güncellemesi Alıyor 1

Bunların yanı sıra Samsung Galaxy A Quantum modeli akıllı telefonlar için Android 12 işletim sistemi güncellemesi, şu anda yalnızca Güney Kore’deki kullanıcılar için kullanıma sunuluyor. Söz konusu yazılım güncellemesişnin diğer ülkeler içinse önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması bekleniyor.

Bu arada akıllı telefonunuz için herhangi bir işletim sistemi güncellemesi yayınlanıp yayınlanmadığını telefonunuzun Ayarlar menüsünde yer alan Sistem > Yazılım Güncellemesi seçeneklerine tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar