Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy M44 5G yeni sızıntılarla kendini gösterdi

Samsung Galaxy M44 5G yeni sızıntılarla kendini gösterdi

Samsung, yakında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy M44 5G modelini tanıtmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yeni aygıt, tanınan Galaxy M serisinin en son üyesidir ve yakında tanıtılması söylentiler ortasında dolaşıyor. Şimdiyse, bu aygıtın çıkışından evvel yeni bir sertifika platformunda ortaya çıktığı tespit edildi.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy M44 5G modeli, Bluetooth SIG’de SM-M446K model numarası taşıdığı görüldü. Online veritabanı, bu modelin Bluetooth sürümü 5.2’yi desteklediğini ortaya koydu. Bu kayıt tıpkı vakitte Galaxy M44 5G ismini da doğruluyor. Son görünümü, aygıtın yakın bir vakitte duyurulacağını düşündürüyor, zira son vakitlerde birçok raporda görünmeye başladı.

Samsung Galaxy M44 5G yeni sızıntılarla kendini gösterdi

Bluetooth SIG listesinde olduğu üzere Galaxy M44 5G, Güney Kore’deki NRRA sertifikasyon platformunda da görüldü. Dahası, canlı bir manzara sızıntısı dizaynını da ortaya çıkardı. Tüm bunlar, akıllı telefonun duyuruya yaklaştığını gösteriyor. GeekBench benchmark listesi, birtakım temel özelliklerini doğruladı. Bunlar ortasında 6GB RAM ile eşleştirilmiş bir Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti bulunuyor. Telefon, kutusundan Android 13 tabanlı One UI özel arayüzü ile birlikte gelecek.

Canlı manzaralar, Samsung Galaxy M44 5G’nin art tarafında dikey olarak sıralanmış üçlü bir kamera kurulumunu gösteriyor. Art paneli mat bir yüzeye sahip üzere görünüyor, lakin kamera özellikleri ve ekran parametreleri üzere başka detaylar hala net değil.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar