Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy M44'ün birinci manzarası ortaya çıktı

Samsung Galaxy M44’ün birinci manzarası ortaya çıktı

Temmuz ayında, Samsung Hindistan’da Galaxy M34 5G akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Bu aygıt, dolu bir özellik listesiyle bütçe dostu bir segmenti hedefliyordu. Artık, Samsung’un bu modelin devamı olan Galaxy M44 üzerinde çalışmaya başladığı ve aygıtın birinci fotoğrafının zati sızdığı görülüyor.

Sızdırılan fotoğraf, duyumcu Anthony(@TheGalox_) tarafından geldi ve M44’ün mevcut Galaxy serisi akıllı telefonlarının tasarım lisanına sahip olduğunu gösteriyor. Art kısım, yanında bir LED flaşla üç kamera çıkıntısı içeriyor. Art kısım plastikten yapılmış üzere görünüyor ve yan kısımlar düz bir dizayna sahip olabilir. Akıllı telefon şu anda yalnızca NRRA sertifikasında yer aldığı için, aygıtın birinci olarak Güney Kore’de, muhtemelen Samsung Galaxy Jump 3 ismi altında piyasaya sürüleceği anlaşılıyor.

Meral Erden: Samsung Galaxy M44'Ün Birinci Manzarası Ortaya Çıktı 1

Daha evvelki bir benchmark listesi, akıllı telefonun bir Snapdragon 888 yonga seti içereceğini ortaya koydu. Exynos 1280’e nazaran daha eski bir çip olmasına karşın, çabucak hemen tüm taraflardan Exynos’tan daha yeterli performans gösteriyor. Akıllı telefonun global versiyonunun bu çipi alıp almayacağını görmek enteresan olacak.

Önceki model olan Galaxy M34 5G, pürüzsüz bir 120Hz AMOLED ekran ve etkileyici bir 50MP OIS donanımlı ana kamera içeriyordu. Performans açısından, 8GB RAM ve 128GB depolama ile birlikte bir Exynos 1280 çipini, ayrıyeten 25W süratli şarjla desteklenen büyük bir 6.000mAh bataryayı barındırıyordu. Şayet Samsung bu donanımla yeni model için devam ederse, bilhassa SD888’in dahil edilmesiyle büyük bir yükseltme olurdu. Lakin, global versiyonların SD888 ile gelmesi durumunda, fiyatta hafif bir artış bekleyebiliriz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar