Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaDonanımSamsung Galaxy SmartTag 2 değişik dizaynıyla dikkat çekti

Samsung Galaxy SmartTag 2 değişik dizaynıyla dikkat çekti

Samsung, tanınan eşya takip aygıtının yeni ve geliştirilmiş bir versiyonu olan Galaxy SmartTag 2‘yi tanıttı. Marka, küresel pazarda Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 serisi ve Buds FE üzere başka yeni eserleri de tanıttı. SmartTag 2, 10 Ekim’de tüm dünyada satışa sunulacak ve pahalı eşyalarımızı nasıl takip ettiğimizi yine tanımlamayı vaat ediyor.

SmartTag 2‘nin dikkat çeken özelliklerinden biri, geliştirilmiş Pusula Görünümü işlevselliğidir. Bu özellik, kullanıcılara SmartTag 2‘nin pozisyonunu ve kendi konumlarına nazaran arasını gösteren yönlendirici oklar sunar. Bu, Galaxy S23 Ultra üzere rastgele bir UWB dayanaklı Galaxy akıllı telefonla çalışır.

SmartThings Find uygulaması da SmartTag 2 aygıtlarınızı takip etmeyi daha kolay hale getirmek için yükseltildi. Yeni kaydedilen SmartTag’ler artık uygulamaya entegre edildi ve yeni bir tam ekran harita görünümü ve sezgisel bir arayüz bulunmaktadır.

Samsung Galaxy SmartTag 2 farklı dizaynıyla dikkat çekti

Pil ömrü, Güç Tasarrufu Modu’nun tanıtılmasıyla da kıymetli ölçüde uzatıldı. Güç Tasarrufu Modunda, SmartTag 2 tek bir şarjla etkileyici bir formda 700 güne kadar sürebilir. Olağan Modda bile pil ömrü %50 artarak, 500 günlük takip imkanı sunar.

SmartTag 2 ayrıyeten, kompakt boyutu ve sağlam halka halindeki yapısıyla şık bir dizayna sahip. Metalden yapılmış bir halka eklentisi, klipsler ve anahtarlıklar üzere aksesuarların takılmasına imkan tanır. Aygıt artık suya ve toza karşı dirençli olarak IP67 olarak derecelendirildiğinden, güçlü ortamlarda eşyaları takip etmek için uygundur.

SmartTag 2, evvelki modellerden tanınan özellikleri korur, Bluetooth Düşük Güç (BLE) ve UWB yetenekleri üzere. Artırılmış Gerçeklik (AR) Bulma teknolojisi de dahildir ve saklılık ve güvenlik, kullanıcı onayı ve şifreleme ile sağlanır.

Bu yenilikçi aygıt, etiketlenmiş eşyaların takip edilmesi için her vakit konutta aygıt tarayıcısı olarak hizmet veren SmartThings İstasyonu ile de meselesiz bir biçimde entegre olmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar