Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Unpacked 2024 aktiflik tarihi sızdırıldı

Samsung Galaxy Unpacked 2024 aktiflik tarihi sızdırıldı

Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S24 serisi, dizaynından teknik özelliklerine kadar birçok sızıntı ve dedikoduyla bir müddettir gündemde yer alıyor. Sağlam sızıntı uzmanı Evan Blass sayesinde, 2024 için Samsung Galaxy Unpacked aktifliğinin tarihini öğrendik.

Yakın vakitte yapılan bir sızıntıda Evan Blass, kısa bir GIF manzara paylaşarak, Galaxy S24 serisinin lansman tarihini açıkladı ve aktiflikten neler beklenmesi gerektiğine dair ipuçları verdi. Tanıtım, Galaxy Unpacked 2024 aktifliğinin 18 Ocak 2024 tarihinde, Kore Standart Vakti’ne (KST) nazaran sabah 03:00’te gerçekleşeceğini doğruluyor. Öteki vakit dilimlerinde bu, GMT’ye nazaran 19:00, EST’ye nazaran 13:00 ve IST’ye nazaran 23:30 manasına geliyor.

Samsung Galaxy Unpacked 2024 aktiflik tarihi sızdırıldı

Zamanlama, beklentilerimizle örtüşüyor, fakat bu Unpacked biraz farklı bir şey vaat ediyor. Aktiflik tanıtımı, “Galaxy AI Geliyor” sloganıyla AI ile daha derin bir entegrasyonu ima ediyor. Değişik bir formda, eşlik eden simge, Google Bard’ın logosuna epeyce benziyor.

Bu, Samsung’un Galaxy S24 serisine Bard teknolojisini entegre etmeyi planladığı manasına gelebilir. Fakat Samsung’un yalnızca AI markası için benzeri bir estetik kullanıyor olması da mümkün.

Galaxy S24 serisi hakkında sızıntılar devam ediyor ve en son sızıntılar, Galaxy S24’ün yeni renk seçeneklerinde resmi görünümlü görsellerini ortaya çıkardı. Twitter üzerindeki X tipster @MysteryLupin da telefonların tüm açılardan manzaralarını paylaşan bir dizi fotoğraf paylaştı, böylelikle dizaynlarının şık görünümüne yakından bir bakış atmamızı sağladı.

Donanım tarafında, Galaxy S24 serisinin birtakım bölgelerde temel Galaxy S24 modeli hariç Snapdragon 8 Gen 3 işlemciyle güçlendirilmesi bekleniyor. Galaxy S24 Ultra’nın ise titanyum gövde ile dayanıklılık artışı alması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar