Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy XCover 7 sertifikalandı

Samsung Galaxy XCover 7 sertifikalandı

Samsung’un yakında yeni bir sağlam akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlandığı artık bir sır değil. Resmi bir duyuru olmasa da, Galaxy XCover 7, Malezya’daki bir sertifikasyon kurumunda görüldü. İşte bu aygıtla ilgili tüm ayrıntılar.

Samsung’un yeni Galaxy XCover 7 modeli, SIRIM sertifikasyon platformunda keşfedildi. Sağlam yapısıyla dikkat çeken bu akıllı telefon, veritabanında SM-G556B model numarasıyla listelendi. Kısa müddet evvel Galaxy XCover 7, Bluetooth SIG, NBTC ve GCF sertifikasyon platformlarını da ziyaret etti. Aygıtın, Hindistan’da da yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor; çünkü Hindistan’ın BIS otoritesinde de görüldü.

Samsung Galaxy XCover 7 sertifikalandı

Daha evvelki bir raporumuzda aygıtın sızdırılmış renderlarını incelemiştik. Bu renderlar, aygıtın sağlam dizaynını ve gerisinde tek bir kamera ile çift tonlu LED flaş modülünü ortaya çıkarmıştı. Şu ana kadar bildiklerimize nazaran, Galaxy XCover 7 aslında düşme direnci ve darbe emilimi için MIL-STD-810H standartlarına sahip, tekrar markalanmış bir Galaxy A55. Aygıtın su ve toz direnci için IP68 derecelendirmesine sahip olması bekleniyor. Hatırlatmak gerekirse, Galaxy A55 5G modeli, 6GB RAM ile eşleştirilmiş MediaTek Dimensity 6100+ yonga setine sahip.

Cihazın kutudan Android 14 işletim sistemine dayalı One UI özel arayüzüyle çalışması beklenen. Bluetooth SIG sertifikasyonu ayrıyeten Bluetooth 5.3 takviyesini de onayladı. Samsung, Galaxy XCover 7 için 2024’ün birinci çeyreğinde bir lansman hedefliyor olabilir. Ne yazık ki, fiyatlandırma ve kullanılabilirlik üzere değerli ayrıntılar hala meçhul.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar