Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Z Fold 4 daha tanıtılmadan Amazon'da görüntülendi

Samsung Galaxy Z Fold 4 daha tanıtılmadan Amazon’da görüntülendi

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy Z Fold 4 Daha Tanıtılmadan Amazon'Da Görüntülendi 1

Samsung, yeni nesil katlanabilir telefonlarını tanıtmaya hazırlanıyor. Güney Koreli şirket Galaxy Z Fold 4‘ü 10 Ağustos 2022 tarihinde düzenleyeceği Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtacak. Ancak daha lansman gerçekleşmemişken telefon Amazon’da görüntülendi.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Snapdragon 8 Gen 2 SoC’den güç alacak

1 gün önce eklendi

Samsung Galaxy Z Fold 4, Amazon’un Hollanda web sitesinde, ekran boyutu ve boyutları da dahil olmak üzere katlanabilir telefonun temel özelliklerini gösteren bir listede görüntülendi. 7,6 inç birincil ekrana ve 12 GB RAM’e sahip olması bekleniyor. Şu anda telefon siteden yayından kaldırılsada e-ticaret sitesinde stokta yok olarak listelenmişti. Ayrıca yayından kaldırılmadan önce sitede bulunana bazı resimler, telefona daha yakından bakmamıza yardımcı oldu.

İşte Samsung Galaxy Z Fold 4’ün beklenen özellikleri:

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy Z Fold 4 Daha Tanıtılmadan Amazon'Da Görüntülendi 3

Yukarıdaki resimden görüldüğü üzere telefonun kılıfında bulunan bu giriş aynı zamanda S Pen desteğini de doğruluyor. 

Cihazın bej, mavi ve siyah olmak üzere üç renk seçeneği ile çıkış yapması bekleniyor. Gelen bilgiler Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setinden güç alacağı yönünde. Ayrıca 50 megapiksel ana kamera ve 25W hızlı şarj destekli 4.400 mAh pilden de bahsediliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy Z Fold 4 Daha Tanıtılmadan Amazon'Da Görüntülendi 5

Galaxy Z Fold 4, 120 Hz yenileme hızı sunan katlanabilir 7.6 inç AMOLED ekran taşıyacak. Dış tarafında ise 120 Hz’lik 6.2 inç AMOLED ekran yer alacak. Ayrıca cihaz 12 GB RAM ile donatılacak.

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar