Pazar, Mart 26, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Z Fold 4, S Pen ile Gelebilir

Samsung Galaxy Z Fold 4, S Pen ile Gelebilir

Samsung, yakın zamanda amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy S22 serisinin lansmanını tamamladı. Şirket, lansman ile birlikte üç premium akıllı telefonu piyasaya sürdü. Şimdi ise şirketin yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Z Fold 4’ün yeni ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı.

Samsung’un Ağustos ayında Z serisi katlanabilir akıllı telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Böylelikle lansman etkinliğine hala aylar olduğunu söyleyebiliyoruz. Uzak lansman çizelgesine rağmen, yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold 4’ün bazı temel özellikleri çevrimiçi olarak sızdırıldı. Lansman öncesinde yayınlanan bir rapor, katlanabilir akıllı telefonun bazı önemli ayrıntılarını listeliyor. The Elec’e göre şirket, Fold 4’ü yerleşik bir S Pen ile piyasaya sürecek.

Şinasi Kaya: Samsung Galaxy Z Fold 4, S Pen ile Gelebilir 1

Samsung kısa süre önce, halihazırda mevcut olmayan Galaxy Note akıllı telefona benzer şekilde yerleşik bir S Pen ile Galaxy S22 Ultra’yı piyasaya sürmüştü. Bu yenilik ayrıca, Galaxy Note serisinin resmi olarak son bulduğunu ve Samsung’un dahili S Pen’e sahip birden fazla premium akıllı telefonu piyasaya süreceğini de ortaya koyuyordu. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3, Samsung’un akıllı kalemini destekliyor. Ancak, katlanabilir akıllı telefonda S Pen’i saklamak için bir yuva bulunmuyor. Bu nedenle kullanıcıların, kalemi takabilmek için bir kılıf satın almaları gerekiyor.

Son olarak raporda, yeni Galaxy Z Fold 4 katlanabilir cihazın 6.7 inçlik katlanabilir ekranla geleceğinin ve daha büyük 1.9 inçlik bir kapak ekranına sahip olacağının aktarıldığını belirtelim.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar