Salı, Şubat 7, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilSamsung, Galaxy Z serisinde ''Z'' harfine veda edebilir

Samsung, Galaxy Z serisinde ”Z” harfine veda edebilir

Meral Erden: Samsung, Galaxy Z serisinde ''Z'' harfine veda edebilir 1

Yeni katlanabilir telefonlar Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4’ü piyasaya sürmeye hazırlanan Samsung, modellerde şaşırtıcı bir değişikliğe imza atabilir. Yeni paylaşılan sızıntılara göre Güney Kore merkezli teknoloji devi, 2019 yılından bu yana Galaxy Z olarak adlandırılan katlanabilir telefon serisinden ‘Z’ harfini çıkarmaya hazırlanıyor.

Ukrayna işgali gerekçe gösterildi

Akıllı cihazlar hakkında güvenilir bilgiler paylaşan SnoopyTech, Rus Ordusunun belirgin bir şekilde “Z” harfini kullanması nedeniyle Samsung’un Galaxy Flip ve Galaxy Fold  isimleri ile devam edeceğini bildirdi. Bilindiği üzere günümüzde Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan gerilim hız kesmeden devam ediyor. Öte yandan işgale katılan birçok Rus askerinin üzerinde de boyanmış bir Z harfi bulunuyor.  

Samsung Galaxy S23 Ultra’nın kamera detayları sızdırıldı

23 sa. önce eklendi

Halihazırda Samsung, Litvanya, Letonya ve Estonya dahil olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde katlanabilir telefon ailesinden “Z” harfini çıkarmıştı. Bu sebeple yeni haberin şaşırtıcı olmadığını söyleyebiliriz. Samsung Galaxy Flip 4 ve Fold 4’ün 10 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar