Pazartesi, Şubat 26, 2024
Ana SayfaMobilSamsung, tanınan uygulamasının yeni sürümünü duyurdu

Samsung, tanınan uygulamasının yeni sürümünü duyurdu

Samsung, kullanıcılarına daha konforlu ve etkileyici bir tecrübe sunmayı amaçlayarak Good Lock 6.0’ı duyurdu. Bu duyuru, OneUI 6.0 Beta güncellemesinin bir kesimi olan Ekran Gizleme özelliğinin akabinde geldi. OneUI 6.0 Beta’nın bu yeni sürümüyle gelen Good Lock 6.0, Samsung’un Galaxy akıllı telefonlarına özelleştirme imkanları sunan bir araçtır.

Samsung’un Good Lock uygulaması, Galaxy kullanıcılarına özel birçok fonksiyonellik ve araç sunmaktadır. Good Lock 6.0, bu tecrübesi daha da geliştirerek kullanıcılara sunduğu kolaylıkları artırıyor. Uygulama, kilit ekranını, bildirim panelini, ana ekranı ve genel tutarlılığı geliştirmeye yardımcı oluyor. Good Lock 6.0, evvelki sürümlerin bilakis OneUI 6.0 Beta güncellemesinin bir modülü olarak sunuluyor. Bu yeni sürümdeki Edge Lighting+ özelliği artık yalnızca Galaxy katlanabilir telefonlar için değil, tüm Galaxy akıllı telefonlar için de kullanılabilir hale geldi.

Samsung, tanınan uygulamasının yeni sürümünü duyurdu

DropShip Ride Together özelliği de OneUI 6.0‘dan bağımsız olarak tüm Galaxy telefonlarda kullanılabiliyor. Ses Asistanı, ses düzeyi panelinin rengini ve temasını değiştirmeye imkan tanırken, birebir vakitte ek efektler, animasyonlar ve denetimler de ekliyor.

Harikalar diyarı modülü, Her Vakit Açık Ekrandan Kilit Ekranına yahut Ana Ekrana geçişte ek geçiş efektleriyle birlikte geliyor. NiceCatch uygulaması, bir özellik otomatik olarak tetiklendiğinde bu durum için bir günlük oluşturma misyonunu üstleniyor. GoodLock6.0, bir bildirim yahut sorun hakkında daha fazla ayrıntı üretebilir. Samsung, OneUI 6.0’ın bir sonraki sürümü için ek özellikler belirtti. Tıpkı vakitte, Dex’i daha kullanışlı hale getirmek için büyük değişiklikler yapıldı.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar