Salı, Eylül 26, 2023
Ana SayfaMobilSamsung, yeni katlanabilir akıllı telefonlarında çok büyük indirimler yaptı

Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefonlarında çok büyük indirimler yaptı

Samsung, katlanabilir telefon dünyasında iki yeni aygıtını tanıttı: Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5. Bu telefonlar şimdi dünya genelinde bir aydır satışta olmasına karşın, Amerika’da besbelli indirimlerle satın alınabiliyor. Bilhassa Amazon üzerinden yapılan satışlarda, Z Fold 5 modelinde 300 dolar, Z Flip 5 modelinde ise 200 dolar indirimle aygıtları edinmek mümkün.

Samsung’un bu yeni aygıtlarındaki indirimler, bellek konfigürasyonu ya da renk tercihine nazaran değişmiyor. Bu demek oluyor ki, alıcılar istedikleri renkte ya da bellek kapasitesinde telefonları indirimli fiyatlarla satın alabilirler. Lakin bu indirimli teklifin ne kadar müddet devam edeceği bilinmiyor.

Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefonlarında çok büyük indirimler yaptı

Galaxy Z Fold 5’in fiyatları:

  • 12GB RAM ve 256GB dahili depolama ile 1.499,99 dolar,
  • 12GB RAM ve 512GB dahili depolama ile 1.619,99 dolar.

Galaxy Z Flip 5’in fiyatları ise şöyle:

  • 8GB RAM ve 256GB dahili depolama ile 799,99 dolar,
  • 8GB RAM ve 512GB dahili depolama ile 919,99 dolar.

800 dolar civarında bir bütçeyle standart bir akıllı telefon arayışında olanlar için Galaxy Z Flip 5 epeyce cazip bir seçenek olabilir. Ama bu indirimli teklif yalnızca Amerika’da geçerli. Samsung’un bu çeşit indirimli satış stratejileri çoklukla Amerika pazarına has oluyor.

Gelgelelim, Samsung’un bu indirimli teklifinin sebebini anlamak da sıkıntı değil. Koreli teknoloji devi, muhtemelen gelecek hafta piyasaya sürülecek olan iPhone 15’in lansmanından evvel satış sayılarını artırmak istiyor. Çünkü her yıl son çeyrekte yeni iPhone modelleri satış sayılarıyla dikkat çekiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar