Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilSamsung’u durdurabilene aşk olsun, güncelleme haberleri arka arda geliyor

Samsung’u durdurabilene aşk olsun, güncelleme haberleri arka arda geliyor

Şu sıralar Vivo ve Samsung güncelleme yarışına girmiş durumda. Samsung,Mayıs2023 güvenlik güncellemesini, çeşitli Galaxy akıllı telefon ve tabletlerine süratle göndermeye devam ediyor. Galaxy A52, Galaxy A53, Galaxy A54 ve Galaxy M53 modellerine bu güncellemeyi gönderdikten sonra, artık de Galaxy A22 5G modeli için güncelleme yayınladı.

Galaxy A22 5G‘nin en yeni yazılım güncellemesi, A226BRUBS5DWE1 yazılım sürümü ile birlikte sunuluyor. Bu yeni güncelleme, Arjantin, Bolivya, Brezilya, Kolombiya, Guatemala, Meksika, Panama, Dominik Cumhuriyeti, Trinidad ve Tobago ve Uruguay üzere Latin Amerika’daki ülkeler için kullanılabilir durumda. Güncelleme, Galaxy akıllı telefonlarda tespit edilen 70’den fazla güvenlik açığını kapatmayı hedefleyen Mayıs 2023 güvenlik yamasını içeriyor. Lakin, yeni güncellemede özellik ekleme üzere bir durum kelam konusu değil.

Samsung’u durdurabilene aşk olsun, güncelleme haberleri arka arda geliyor

Galaxy A22 5G sahibi olan ve üstte belirtilen ülkelerden birinde bulunan kullanıcılar, yeni güncellemeyi denetim edebilirler. Bu denetimi gerçekleştirmek için Ayarlar kısmına gidip Yazılım Güncelleme seçeneğine tıklamaları ve akabinde İndir ve Yükle seçeneğini seçmeleri kâfi olacak. Alternatif olarak, yeni firmware belgesini, Samsung’un firmware veritabanından indirip manuel olarak yükleyebilirler.

Samsung’un önümüzdeki haftalarda Galaxy A22 5G için bu güncellemeyi daha fazla ülkeye genişletme planları olabilir. Akıllı telefon, 2021 yılının ortalarında Android 11 işletim sistemi ile piyasaya sürüldü. Aygıt, daha sonra Android 12 güncellemesini aldı ve 2022 yılının sonlarında Android 13 güncellemesini aldı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar