Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilSamsung’un yeni tableti kendini gösterdi

Samsung’un yeni tableti kendini gösterdi

Samsung, tanınan güçlü tablet serisinin yeni üyesi Galaxy Tab Active 5’in tanıtımına hazırlanıyor. Resmi duyurusundan evvel, bu yeni tabletle ilgili çeşitli raporlarımız oldu. Son olarak, tablet Singapur’un IMDA sertifikasyon otoritesinde görüldü.

Samsung’un Güney Kore merkezli teknoloji devi, Galaxy Tab Active 5’i SM-X300 model numarasıyla IMDA veritabanında kaydetti. Yakın vakitte, Galaxy Tab Active 5, TDRA, FCC ve Güvenlik Kore sertifikasyonlarında da ortaya çıkmıştı. Bu gözlemlerde SM-X300 model numarası yahut 5G takviyeli model için SM-X306B üzere birtakım varyantlar da yer aldı. IMDA sertifikasyonunda, Galaxy Tab Active 5 düşük güçlü aygıtlar kısmında listelendi.

Samsung’un yeni tableti kendini gösterdi

Önemli bir nokta olarak, yaklaşan tabletin Wi-Fi yalnızca modeli bu veritabanında tespit edildi ve bu da Bluetooth temasını onaylıyor. Şu ana kadar bildiklerimize nazaran, Galaxy Tab Active 5, Exynos 1380 yonga setiyle donatılacak ve en az bir varyantında 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı sunacak. Hafıza, microSD kart yuvası aracılığıyla 64GB’a kadar genişletilebilecek.

Yeni tablet, kutusundan çıkar çıkmaz en son Android 14 işletim sistemini çalıştıracak ve hatta bir S-Pen takviyesiyle gelecek. Siyah ve Gri renk seçeneklerinin yanı sıra, Galaxy Tab Active 5‘in 15W süratli şarj aygıtıyla da tespit edildiği belirtiliyor. Ne yazık ki, yeni tabletin daha ayrıntılı özellikleri, tasarımı ve fiyatlandırması hakkında daha fazla bilgiye sahip değiliz. Bu aygıt hakkında ek bilgiler elimize geçtikçe daha fazla güncelleme sağlayacağız.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar