Cumartesi, Mart 25, 2023
Google search engine
Ana SayfaOyunSea of Thieves Arena Modu Kapatılıyor

Sea of Thieves Arena Modu Kapatılıyor

Sea of Thieves oyun geliştiricilerinden Joe “Three Sheets” Neate, yaptığı açıklamada 2022 yılı itibariyle Arena modunun tamamen kapatılacağını duyurdu. Çoğu insanın bu karar sonrası hayal kırıklığına uğrayacağını da dile getiren Neate, konu ile ilgili alınan bu zorlu karar konusunda bulunduğu açıklamaları dile getirdi.

Oyunun Macera moduna gelecek yeni içeriklere odaklanma amacıyla Arena modu tamamen kapatılıyor. Neate, aynı zamanda Sea of Thieves oyuncularının tamamının yalnızca %2’sinin Arena moduna girdiğini ve Arena modu geldiğinden beri hiçbir zaman istenilen hedefe ulaşılamadığını bildiriyor.

Şimdiye kadar Arena oynamış tüm oyuncular için Arena modunun kalkması şerefine verilecek birkaç ödülden bahsedilmiş. Arena modu, 10 Mart 2022 tarihinde yapılması planlanan Altıncı Sezon’un başında kapatılıyor. Belirtilen tarihe kadar Arena modunda oynamış oyuncular aşağıda belirtilen ödülleri almaya hak kazanacaklar.

Sea Dogs’ta 5. ve daha üst seviyeye ulaşmış oyuncular aşağıda belirtilen gemi setleri ile ödüllendirilecekler.

  • The Azure Scout
  • The Flaming Jackal
  • The Golden Chaser
  • The Lucky Rover
  • The Regal Hound

Ek olarak Sea Dogs’ta 50. seviyeye ulaşmış oyunculara The Good Boy gemi seti verilecek. Gemi setlerinin altısı da; gövde, figür başı, yelken ve bayrak olarak toplam dört parçadan oluşuyor.

Şinasi Kaya: Sea of Thieves Arena Modu Kapatılıyor 1
The Good Boy Gemi Seti

27 Ocak tarihinden sonra Arena moduna girenler maalesef bu ödülleri alamayacaklar. Tüm ödüller 10 Mart günü Arena modunun kapatılmasından sonra dağıtılacak.

Arena moduna özel içeriklerin elde edilebilmesi hakkında oyuncuları meraklandıran sorulara Sea of Thieves tarafından gelen yanıtlar şu şekilde:

  • Kilidini açtığınız unvan ve kozmetikleri mağazalardan satın almaya devam edebileceksiniz. Bu kozmetiklere Pirate Legend Hideout’taki Pirate Legend silah seti ve Victorious Sea Dog Blunderbuss da dahil.
  • Henüz kilidini açmadığınız Sea Dogs kozmetikleri artık mağazalarda size görünmeyecek.

Arena modu kapanmadan önce satın alınan tüm kozmetikler kullanılabilir durumda olacak.

Sea Dogs’ta 50. seviyeye ulaşmak Korsan Efsanesi olma yolculuğunda hâlen daha fayda sağlayacak.

Kaynak:  Technopat

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar