Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaBilimTanınan oyun serisi BioShock'un sineması geliyor: Netflix ve Take-Two iştirakinde

Tanınan oyun serisi BioShock’un sineması geliyor: Netflix ve Take-Two iştirakinde

Ulaş Utku Bozdoğan: Tanınan Oyun Serisi Bioshock'Un Sineması Geliyor: Netflix Ve Take-Two Iştirakinde 1

Oyun dünyasının en popüler serilerinden birisi olan BioShock özellikle hikayesiyle birçok insanın beğenisini kazanmıştı. Netflix de geçtiğimiz saatlerde güzel bir haber paylaştı.

BioShock Filmi Geliyor

Geçtiğimiz saatlerde Netflix’in yaptığı duyuruya göre popüler oyun serisi BioShock’un filmi geliyor. Netflix filmi, oyunun da yayın hakkına sahip olan Take-Two ile birlikte geliştiriyor. Netflix’in bu film ile birlikte oyun uyarlaması içeriklerini biraz daha arttırdı. Netflix şu anda Cyberpunk 2077’den Cuphead’e kadar birçok oyunun uyarlaması üzerinde çalışıyor.

Steam Next Fest’in tarihi yaklaştı

17 sa. önce eklendi

Ne yazık ki proje ilgili bir detay açıklanmadı ancak duyurudan bir şeyler çıkarmak mümkün. Duyuruda kullanılan fotoğrafan hikayenin Rapture Şehri ile ilgili olacağını veya orada geçeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca duyuruda ilk oyunun antagonisti Andrew Ryan’dan bir alıntı görebiliyoruz. Yine ilk iki oyundan Big Daddy‘yi de görebiliyoruz.

  • Anasayfa
  • Popüler Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Popüler oyun serisi BioShock’un filmi geliyor

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar