Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaMobilSpotify'dan abonelerine büyük jest!

Spotify’dan abonelerine büyük jest!

4 Ekim‘den itibaren şimdilik sırf Birleşik Krallık ve Avustralya’daki aboneler için geçerli olmak üzere, fazladan ödeme yapmak zorunda kalmadan 150.000’den fazla sesli kitaptan oluşan bir seçkiye erişilebilecek.

Diğer aboneler de bu yılın ilerleyen periyotlarında yeni ayrıcalıklardan yararlanabilecek. Geniş bir kitap yelpazesine erişip istedikleri kadar kitap dinlemeyi seçebilmelerine karşın, teklifin bir özelliği var: aboneler her ay sadece 15 saat fiyatsız sesli kitap dinleme imkanına sahip olacaklar. Yayın devi bize, kullanıcıların tahsisten sonraki 10 saat boyunca dinleme saatlerini 11 dolara kadar artırabileceklerini söyledi.

Bununla birlikte, kullanıcılar yeniden de Spotify’ın sesli kitap kütüphanesinden istedikleri rastgele bir kitabı satın alabilecekler; hasebiyle, akıllarında muhakkak kitaplar varsa ek saat için ödeme yapmaya gerek kalmayacak.

Spotify’dan abonelerine büyük jest!

Bu özellik birebir vakitte kullanıcıların sayfaları tekrarlamak zorunda kalmalarını ve bedelli dinleme dakikalarını kaybetmelerini önleyen otomatik yer imi özelliğiyle birlikte gelecek. Üstelik Spotify Uyku Zamanlayıcısını etkinleştirdikleri takdirde, uyandıklarında geri sarmaya gerek kalmadan kitaplarını dinlerken uykuya dalabilirler. Abonelerin çevrimdışı dinlemek için sesli kitapları indirebileceklerini de belirtmekte yarar var.

Şu anda yeni ayrıcalık sırf ferdî Premium aboneleri ve Aile yahut Duo hesapları için mevcut fakat Spotify, gelecekte bu kullanılabilirliği genişletmeyi planladığını söylüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar