Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaOyunSteam, Oyun Denemeleri Özelliğini Dead Space İle Başlattı

Steam, Oyun Denemeleri Özelliğini Dead Space İle Başlattı

Steam kullanıcılarına PC oyunlarını satın almadan evvel denemek için yeni bir prosedür sunulacak üzere gözüküyor. EA ve Motive, yakın vakitte piyasaya sürülen Dead Space tekrar üretimi için Steam kullanıcılarının rastgele bir para ödemek zorunda kalmadan oyunun 90 dakikasını denemelerine imkan tanıyan yeni bir fiyatsız deneme özelliğini açıkladı.

Bunlar üzere müddetli denemeler olağanda EA Play üzere hizmetlere ekleniyor. Burada yayıncı, abonelere oyunu satın almadan evvel oynamaları için muhakkak bir müddet veriyor. Bunlar da genelde fiyatsız hafta sonları üzere etkinlikler ile sağlanıyor.

İnanç Can Çekmez: Steam, Oyun Denemeleri Özelliğini Dead Space İle Başlattı 1

Yeni fiyatsız deneme özelliği ise buna benzeri rastgele bir promosyona bağlı değil ve sırf fiyatsız bir Steam hesabı gerekiyor. Oturum açıldıktan sonra, mağaza sayfası fiyatsız deneme için ne kadar mühlet kaldığını ve kullanışlı bir Artık Oynat düğmesini gösteriyor. Bu düğme, oyunun tam sürümünü kullanıcı aslında oyuns sahipmiş üzere yüklüyor.

Valve, oyun denemelerinin Steam’e tam olarak sunulmasıyla ilgili rastgele bir duyuru yapmadı lakin bu daha fazla oyuncu çekmek için yayıncılara ve geliştiricilere sunulan bir seçenek olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar