Çarşamba, Temmuz 17, 2024
Ana SayfaMobilStokları tükenen Mate60 yine stoğa geldi!

Stokları tükenen Mate60 yine stoğa geldi!

Ağustos ayında piyasaya sürülen Huawei Mate 60 Pro, yüksek talep ve tedarik düşünceleri nedeniyle birçok perakendeci de stokları tükenmiş durumda. Fiyatı da orijinalinin üzerine çıkmış. Fakat son raporlara nazaran, telefon artık Nanjing, Çin’de yepyeni fiyatına satın alınabilir. Fakat kimi koşulları var.

Telefonlar sadece lokal olarak ödeme yapılması ve anında aktivasyon yapılması koşuluyla satılıyor. Bu, telefonu çevrim içi olarak satın alamayacağınız ve size gönderilemeyeceği manasına geliyor. Nanjing’e gitmeli, telefonu şahsen ödemeli ve satın aldıktan çabucak sonra aktive etmelisiniz.

Huawei Mate 60 Pro, 6.499 yuan başlangıç fiyatıyla üç farklı konfigürasyonda gelmektedir: 256GB, 512GB ve 1TB. Ayrıyeten, Huawei Mate60 Pro satın alan müşterilerin Huawei Watch GT 4, FreeBuds Pro 3 yahut FreeBuds 5 TWS üzere öbür Huawei eserlerini de satın almaları gerekmektedir.

Stokları tükenen Mate60 yine stoğa geldi!

Bu kısıtlamalara karşın, Huawei Mate60 Pro’nun artık orjinal fiyatına satın alınabilmesi, telefonu almayı bekleyen Çinli tüketiciler için güzel bir haber. Mate60 serisi, Huawei’nin 2023 yılı için amiral gemisi akıllı telefon serisidir. Uzun bir ortadan sonra, bu telefonlar Huawei aygıtlarına 5G ilişkisini geri getiriyor ve başka premium özelliklerle birlikte gelişmiş bir kamera sistemine sahip.

Mate60 serisi birebir vakitte Huawei’nin uydu aramalarını destekleyen birinci akıllı telefon serilerinden biridir. Bu özellik, kullanıcıların hücresel servis olmayan bölgelerde bile arama yapmalarını ve almalarını sağlar. Huawei’nin 2024’te yaklaşık 60 milyon Mate 60 ünitesi sevk etmesi bekleniyor. Bu da Mate60 serisinin şirket için büyük bir muvaffakiyet olacağını gösteriyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar