Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaOyunStray, Xbox Konsollara Gelebilir

Stray, Xbox Konsollara Gelebilir

Ödüllü macera oyunu Stray yakında birinci sefer Xbox platformlarına gelebilir. Birinci olarak bir yıl evvel PlayStation konsolları ve PC’de piyasaya sürülen oyun, artık Cümbüş Yazılım Derecelendirme Konseyi (ESRB) tarafından Xbox konsolları için derecelendirildi. Yalnız daha sonra bu listelemenin kaldırıldığını belirtelim.

Stray’de oyuncular, bir robot arkadaşının yardımıyla kıyamet sonrası bir bilim kurgu dünyasında gezinmeye çalışan bir sokak kedisi rolünü üstleniyor. Büyük bir hayran kitlesi edinen oyun, 2022’nin en yüksek puan alan sürümlerinden biri olmayı başardığı Steam’de epey tanınan hale geldi.

ESRB listesinde hem Xbox One hem de Xbox Series X|S, bu sürüm için Herkes yani E derecesine sahip platformlar olarak listelenmiş durumda. Öte yandan yayıncı Annapurna Interactive, şimdi bir Xbox sürümü hakkında resmi duyuru yapmış değil. Bununla birlikte, Temmuz ayında oyunun bir yıllık yıldönümü yaklaşıyor. Sony ile yapılan muahede bir yıllık ise bir Xbox sürümünün açıklanması yakın olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar