Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaThreads hesabınızı silmek artık çok kolay olacak!

Threads hesabınızı silmek artık çok kolay olacak!

Meta, Threads uygulamasındaki hesap kaldırma sürecini değerli bir biçimde değiştirme kararı aldı. Bu karar, Threads kullanıcılarının hesaplarını silmek istediklerinde Instagram hesaplarını mecburî olarak kaldırma zorunluluğundan vazgeçilmesi manasına geliyor. Meta, bu güncellemeyi Aralık ayına kadar kullanıcılara sunmayı planlıyor.

Threads, bilhassa gençler ortasında tanınan olan X rakibi uygulaması olarak biliniyor. Fakat daha evvelki bir güncelleme ile Threads hesabını silmek isteyenlerin Instagram hesaplarını da silmek zorunda kalmaları, kullanıcılar ortasında tenkitlere neden olmuştu. Bu durum, kullanıcıların özel bir iletileşme uygulamasının hesabını kapatmak istediklerinde Instagram hesaplarından da vazgeçmek zorunda kalmalarına yol açıyordu.

Threads hesabınızı silmek artık çok kolay olacak!

Meta’nın yeni kararı, Threads kullanıcıları için olumlu bir gelişme olarak karşılanabilir. Artık Threads hesaplarını silmek isteyenler, Instagram hesaplarına dokunmadan yalnızca Threads hesaplarını kapatabilecekler. Bu, kullanıcılara daha fazla esneklik ve denetim sağlayacak ve hesap silme sürecini daha kolay hale getirecek.

Bu güncelleme tıpkı vakitte Meta’nın gizlilik ve hesap idaresi mevzularındaki kullanıcı geri bildirimlerini dikkate aldığını gösteriyor. Kullanıcıların hesaplarını daha kolay ve meselesiz bir formda yönetmelerine imkan tanımak, şirketin kullanıcı tecrübesini düzgünleştirme gayretlerinin bir kesimi olarak kıymetlendirilebilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar