Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTikTok fiyatlı abonelik denemelerine başlıyor

TikTok fiyatlı abonelik denemelerine başlıyor

TikTok, ABD’deki kullanıcılar için aylık 4,99$’lık bir abonelik planı test etmeye başladı. Bu abonelik hizmeti, reklamsız olmasıyla dikkat çekiyor. Uygulamada yer alan yeni kodlar, TikTok’un bu yeni hizmeti esasen test ettiğini gösteriyor.

Şu an için yeni TikTok abonelik hizmetinin fiyatı aylık 4,99$ olarak belirlenmiş durumda. Hizmet, ABD dışındaki öteki pazarlara genişlediğinde fiyat değişikliği gösterebilir. TikTok abonelik hizmetinin tam eser lansmanıyla ilgili şimdi bir detay bulunmuyor. TikTok, pazara sunduğu kısa formatlı görüntülerle uygulamaların görüntülerini nasıl paylaştığını yine şekillendirdi. TikTok’un bu muvaffakiyetinin akabinde Facebook ve YouTube üzere birçok uygulama, ekosistemlerine kısa formatlı görüntüleri dahil etti. Uygulama, içerik oluşturucuları için bir dizi görüntü düzenleme aracı da sunuyor. Reklamsız abonelik hizmetleri sanayide epeyce yaygındır ve TikTok da bu alana adım atıyor.

TikTok fiyatlı abonelik denemelerine başlıyor

Uygulamadan görülen kod dışında, bahisle ilgili resmi bir TikTok duyurusu yapılmadı. TikTok’un abonelik hizmetinin ABD’deki testi, birden fazla pazar için tam bir hizmete dönüşebilir. Ayrıyeten test evresinde olduğu için kesin fiyatlandırma, şu anki fiyattan farklı olabilir ve pazar belirlenmiş olabilir.

TikTok, yıllar içinde reklam gelirinde büyük bir artış yaşadı. İçerik oluşturucular için birçok gelir paylaşım düzeneği bulunuyor, tıpkı vakitte direkt bir Canlı Abonelik özelliği de mevcut. Reklamsız kullanıcı tecrübesi epeyce heyecan verici olabilir, lakin TikTok’un, kısa formatlı görüntülerin özel alanında rekabetçi kalmak için dengeyi müdafaası gerekiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar