Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTwitter Blue aboneleri artık iki saate kadar görüntü yükleyebilir

Twitter Blue aboneleri artık iki saate kadar görüntü yükleyebilir

Şirket, platformunu ve abonelik hizmetini podcast yaratıcıları, bağımsız sinema üretimcileri ve eski bir Fox News propagandacısı üzere beşerler için daha cazibeli hale getirmeye çalıştığı için yeni hudutlar değerli ölçüde artırılmış durumda.

(Korsan içeriği paylaşanlar da büyük olasılıkla bu fırsatları görecektir.) TechCrunch tarafından bildirildiği üzere, iki saatlik hudut evvelki azamî bir saati ikiye katlarken standart 2 GB evrak hududunu dört katına çıkarıyor. Fakat, görüntü kalitesi hala herkes için 1080p ile sonlu. Twitter, Blue aboneleri için bir saatlik avantajı birinci olarak aralık ayında ekledi ve son vakitlerde oynatma suratı denetimleri sunarak medya oynatıcısını çağdaş standartlara getirdi.

Twitter Blue aboneleri artık iki saate kadar görüntü yükleyebilir

Güncelleme ayrıyeten, iOS kullanıcılarının taşınabilir uygulamaya daha uzun görüntüler yüklemesine imkan tanıyacak. Daha uzun biçimli görüntülere sahip Android kullanıcılarının tekrar de bir tarayıcı kullanması gerekecek. Lakin daha uzun klipleri izlemek için Blue aboneliği gerekli değil, bunu herkes yapabilir.

Elon Musk geçen hafta, eski NBCUniversal reklam satış yöneticisi Linda Yaccarino’nun şirketin yeni CEO’su olarak başlayacağını ve önümüzdeki haftalarda kendi yerini alacağını duyurmuştu. Cuma günü “Ben eser tasarımı ve yeni teknolojiye odaklanırken, o öncelikle ticari operasyonlara odaklanacak” dedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar