Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilVivo V30, Bluetooth SIG'de görüldü; yakında piyasaya çıkması bekleniyor

Vivo V30, Bluetooth SIG’de görüldü; yakında piyasaya çıkması bekleniyor

NCC sertifikasyonunda özellikleri ve dizaynıyla ortaya çıkan akıllı telefon, artık de Bluetooth SIG’e ulaşmış üzere görünüyor. V2318 model kodunu taşıyan bu akıllı telefon, Bluetooth 5.4 ile sertifikalandı. Söylentilere nazaran, bu aygıt Vivo S18 Serisi’nin yine markalanmış bir versiyonu olabilir; S18 Serisi birkaç gün evvel Çin’de piyasaya sürüldü.

Listeleme öbür bir bilgi vermiyor fakat yaklaşan lansmanı doğruluyor. Vivo V30, Vivo S18 orta segment akıllı telefon serisinin yerine küresel olarak piyasaya sürülebilir. Şu anda kendi ülkesinde satışta olan S18 serisinin yerine gelecek olan Vivo V30 serisinin, Vivo V30 standard, Vivo V30 Lite ve Vivo V30 Pro olmak üzere üç farklı modelle lansman yapması bekleniyor.

Vivo V30, NCC‘de siyah renk seçeneği ve büyük, dikdörtgen çift kare kamera düzenlemesi ile LED flaşla görüldü. Telefonun kavisli kenarlarının daha güzel bir tutuş ve akıllı telefonu daha rahat tutma imkanı sunduğu görülüyor. Ayrıyeten, listeleme bir delikli ekran, USB Type-C irtibat noktası, hoparlör ızgaraları, bir SIM kart kısmı ve birincil mikrofonun varlığını doğruluyor.

Vivo V30, Bluetooth SIG’de görüldü; yakında piyasaya çıkması bekleniyor

Telefon, 4895 mAh batarya kapasitesi ve 80W süratli şarj dayanağı ile gelecek. NCC listelemesi, telefonda 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı bulunduğunu da ortaya koyuyor. Geekbench listelemesi, yakın vakitte duyurulan Snapdragon 7 Gen 3 SoC’nin varlığını doğruluyor üzere görünüyor.

Vivo V30 Lite versiyonu da geliştirme basamağında. Çünkü bu model, Bluetooth SIG ve Google Play Console’da birtakım ayrıntılı özelliklerle esasen görülmüş durumda. Akıllı telefonun, 12GB RAM’e kadar takviye sunması ve Qualcomm Snapdragon 695 SoC ile çalışması bekleniyor. Aygıtta, Aura Ring LED özellikli bir çift kamera heyetimi bulunacak. Ekran 2400 x 1080 çözünürlük ve 440 PPI yoğunluk sunacak. Kimi raporlar, 4700 mAh batarya ve 44W süratli şarj takviyesine sahip olduğunu belirtiyor.

Vivo V30‘un gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Fakat, aygıtın lansmanından evvel daha fazla sızıntı ve özellik ayrıntısının ortaya çıkması bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar