Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaMobilVivo X Fold 3 Pro IMEI bilgi tabanında görüldü

Vivo X Fold 3 Pro IMEI bilgi tabanında görüldü

Bu yılın başında Vivo, Çin pazarı için Vivo X Fold 2 katlanabilir telefonunu tanıttı. Kimi raporlara nazaran marka, 2024’ün birinci çeyreğinde Vivo X Fold 3’ü tanıtacak. Yeni bir rapora nazaran şirket, Vivo X Fold 3 Pro isminde bu aygıtın gelişmiş bir versiyonu üzerinde de çalışıyor olabilir.

GSMChina’nın raporuna nazaran, V2337A model numarasına sahip yeni bir Vivo telefonu IMEI veritabanında görüntülendi. Listede yer alan ekran manzarasına nazaran, aygıtın piyasaya sürüldüğünde Vivo X Fold 3 olarak isimlendirileceği doğrulanıyor. Maalesef raporda, aygıtın teknik özellikleri hakkında rastgele bir bilgi bulunmuyor.

Vivo X Fold 3 Pro IMEI bilgi tabanında görüldü

Temmuz ayında ortaya çıkan bir raporda, Vivo X Fold 3‘ün ince ve hafif bir dizayna sahip olacağı belirtildi. Ayrıyeten bu aygıtın daha yüksek optik zoom için periskop telefoto kamera özelliğine sahip olacağı da sızıntılar ortasında. X Fold 3 ve X Fold 3 Pro’nun her ikisi de yahut yalnızca Pro modeli, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle donatılmış olabilir. X Fold 3 serisinin, 2024’ün birinci çeyreğinde Vivo X100 Pro+ ile birlikte tanıtılma ihtimali bulunuyor.

Vivo’nun X100 serisiyle ilgili olarak, Vivo’nun Kasım ayında Çin’de Vivo X100 ve X100 Pro akıllı telefonları tanıtması bekleniyor. Her iki akıllı telefonun da yeni jenerasyon Dimensity 9300 yonga setini içermesi bekleniyor. Vivo’nun yaklaşan X100 serisi ve katlanabilir telefonları, OriginOS 4.0 temelli Android 14 ile çalışması öngörülüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar