Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaMobilVivo X100 Pro+ imgeleri sızdırıldı

Vivo X100 Pro+ imgeleri sızdırıldı

Vivo’nun yeni amiral gemisi serisi olan X100, teknoloji dünyasında heyecanla beklenen bir lansmanın eşiğinde. Son vakitlerde internete sızdırılan kimi görseller, bizlere Vivo X100 Pro+ modelinin olası dizaynını gözler önüne seriyor. Lakin burada belirtmek gerekir ki, bu görseller üçüncü parti bir kaynaktan geldiği için, kesin ve doğrulanmış bilgiler olmayabilir.

Vivo X100 Pro+ tasarımı ile ilgili sızdırılan bu görsellere baktığımızda, evvelki model olan X90 Pro+ ile pek çok benzerliği olduğunu görmekteyiz. Lakin doğal ki birtakım değerli farklar da mevcut. Bilhassa kamera modülünün konumu, merkeze taşınmış durumda ve X90 serisini tanımlayan parlak şerit bu yeni modelde yer almıyor. Lakin, bu detaylar dışında, genel manada tasarım epey emsal.

Bir öbür kaynak olan Duyum Hesabı (Digital Chat Station), X100 serisinin batarya ve şarj özelliklerini de bizlerle paylaştı. DCS’ye nazaran, X100 modeli 5.000mAh batarya ve 120W şarj takviyesi ile gelecek. X100 Pro modeli ise 5.100mAh batarya, 120W kablolu ve 50W kablosuz şarj takviyesi sunarken, X100 Pro+ modeli 5.400mAh batarya kapasitesi ve 100W kablolu, 50W kablosuz şarj takviyesi ile teknoloji severlerin karşısına çıkacak.

İnanç Can Çekmez: Vivo X100 Pro+ Imgeleri Sızdırıldı 1

Vivo X100 Pro+ imgeleri sızdırıldı

Vivo’nun bu yeni serisi için bir lansman tarihi şimdi net olarak belirlenmiş değil. Lakin geçtiğimiz sene X90 serisinin 22 Kasım’da tanıtıldığını göz önünde bulundurursak, X100 serisinin de misal bir vakit diliminde tanıtılması epeyce mümkün. Elbette bu varsayımlarımız kesin bilgilere dayanmamakla birlikte, teknoloji dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, bizlere belirli başlı ipuçları verebilmekte.

Gelecek olan bu yeni serinin, teknoloji dünyasında hangi yenilikleri ve sürprizleri beraberinde getireceğini vakit gösterecek. Lakin sızdırılan bu bilgiler, teknoloji meraklılarının heyecanını daha da kabartmış durumda. Vivo’nun yeni modelleri ile ne üzere yenilikler ve değişiklikler yapacağını, markanın hangi sürprizlerle karşımıza çıkacağını ilerleyen günlerde öğrenmiş olacağız.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar