Perşembe, Temmuz 18, 2024
Ana SayfaMobilVivo Y200'ün temel özellikleri açıklandı

Vivo Y200’ün temel özellikleri açıklandı

Vivo, orta segmente yönelik yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalışıyor: Vivo Y200. Daha evvel bu modelle ilgili birtakım sızıntılar ve tasarım ayrıntıları paylaşılmış olsa da, yeni elde edilen bir sertifikasyon sayesinde aygıtın ana özellikleri ve tasarımı netlik kazandı.

Google Play Console’da ortaya çıkan Vivo Y200, V2307 model numarasıyla doğrulanmış durumda. Daha evvel yaşanan sızıntılar, aygıtın dizaynını ortaya koymuştu; artık ise daha net görsellere sahibiz. Telefonun art kısmında, Ring Aura LED ışık ile eşleştirilmiş bir çift kamera bulunuyor. Ayrıyeten, art panelin kenarlardan kavisli olduğu görülüyor. Öte yandan, ön taraf merkezi konumlanmış delikli bir selfie kamerasına ve yana yanlışsız kavisli kenarlara sahip.

Vivo Y200’ün temel özellikleri açıklandı

Çinli akıllı telefon üreticisi, Vivo Y200’ün dizaynını ve özelliklerini kısa bir mühlet evvel resmi olarak X (daha evvel Twitter olarak bilinir) üzerinden tanıttı. Y200 modeli, Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 yonga seti ve azamî 8GB RAM ile güçlendirilmiş durumda. Farklı bir halde, aygıt Google Play Console listelemesinde Android 11 işletim sistemi ile çalışırken görüldü, lakin aygıtın büyük olasılıkla kutusundan Android 13 tabanlı FuntouchOS 13 ile çıkması bekleniyor.

Önceki raporlarımıza dayanarak, Vivo Y200, yüksek 6.67 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Başka yandan, art kısım 64 megapiksel çift kamera kurulumuna mesken sahipliği yapıyor. Ana sensörün Optik İmaj Sabitleme (OIS) özelliğine sahip olması bekleniyor. Öteki söylentilere nazaran, 4,800mAh batarya kapasitesi, 44W süratli şarj ve ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı üzere özellikler barındırıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar