Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobilVivo Y27’nin kanlı canlı imgeleri sızdırıldı

Vivo Y27’nin kanlı canlı imgeleri sızdırıldı

Vivo, kısa bir mühlet evvel Çin’deki lüks S17 serisini piyasaya sürdü. Bu serinin önümüzdeki aylarda global pazara da Vivo V29 olarak çıkacağına inanılıyor. Daha öncesinde şirket, Vivo Y78 ve Vivo Y36 üzere bir dizi Y serisi akıllı telefon duyurmuştu. Bunun yanı sıra, Vivo’nun Y serisinin bir üyesi olan ve Vivo Y27 olarak isimlendirilen bir modelin geliştirildiği de duyulmuştu. Bu telefonun özelliklerinin Google Play’de keşfedilmesinin akabinde, artık de NCC web sitesinde imgelerine rastlandı. Haydi, daha yakından inceleyelim.

Vivo Y27’nin yakında piyasaya sürülmesi beklenebilir. Vivo Y27 5G, V2248 model numarasıyla NCC web sitesinde yerini aldı. Listeleme, telefonun dizaynına ayrıntılı bir bakış sunuyor. Art kısmında, dikdörtgen bir kamera modülü ve yeşilimsi bir renk tonu görülebiliyor. Kamera adası, kamera sensörleri ve bir LED flaş için iki büyük halka içeriyor. Telefonun hem art hem ön yüzünün düz olduğu, kenarlarının da düz olduğu görülüyor. Bu tasarım, çok sayıda BBK kümesi telefonunda karşılaştığımızla benzerlik gösteriyor.

Vivo Y27’nin kanlı canlı imajları sızdırıldı

NCC sertifikası listelemesi, Vivo Y27 5G’nin 5.000mAh bir batarya ve 44W süratli şarj takviyesiyle donatıldığını doğruluyor. Telefonun Google Play Console listelemesine bakılırsa, Dimensity 6020 yonga setiyle güçlendirildiği ve 6GB RAM’e sahip olabileceği anlaşılıyor. Telefonun, kutusundan Android 13 işletim sistemiyle çıkacağı varsayım ediliyor.

Vivo Y27’nin, yakın vakitlerde duyurulan Vivo Y36’nın tekrar markalanmış bir versiyonu olduğuna dair söylentiler var. Kelam konusu model, FHD+ çözünürlüklü 6,44 inç LCD bir ekran ve 90Hz yenileme suratına sahip. Art kısmında, 50MP birincil sensör ve bir LED flaşla eşleştirilmiş 2MP derinlik lensi bulunuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar