Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilVivo Y77 5G Tanıtıldı: Uygun Fiyatlı 5G Telefon!

Vivo Y77 5G Tanıtıldı: Uygun Fiyatlı 5G Telefon!

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, ön panelde damla çentikli ekran tasarımı bizleri karşılıyor. Söz konusu ekranın 6.58 büyüklüğüne sahip olduğunu belirtelim. Arka panel incelediğimizde ise renkli bir kapak tasarımı karşımıza çıkıyor. Bununla beraber dikey konumlandırılmış ikili kamera kurulumu bulunuyor. 50 MP ana kameraya sahip olan model 2 MP makro lense sahip. Ön panelinde bulunan damla çentikli ekran tasarımında 16 MP lensin de bulunduğunu belirtelim.

Vivo Y77 5G Tanıtıldı: Uygun Fiyatlı 5G Telefon!

Teknik tarafa baktığımızda ise MediaTek tarafından geliştirilen Dimensity 810 yongası bizleri karşılıyor. 4GB RAM ile gelen model yazılımsal olarak 4 GB sanal RAM desteğini de alıyor. Böylece 4 GB’ı sanal olmak üzere toplam 8 GB RAM’e sahip olduğunu söyleyebiliriz. Depolama tarafında ise 256 GB’lık bir depolama kapasitesi sunuluyor. 5000 mAh’lik pile sahip olan modelin, bu pili desteklemek için 18W hızlı şarj desteğinden de yararlandığını belirtelim.

Meral Erden: Vivo Y77 5G Tanıtıldı: Uygun Fiyatlı 5G Telefon! 1

Fiyat tarafına baktığımızda ise ortalama olarak 195 dolarlık bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor. Vivo modellerinin halihazırda Türkiye’de resmi olarak satışa sunulduğunu biliyoruz. Ülkemizde de uygun fiyatlı akıllı telefonlara olan ilgi fazla olduğu için söz konusu modelin Türkiye’ye geleceğine dair sızıntılar mevcut. 190 dolarlık fiyat etiketi ile karşımıza çıkan modellere kıyasla 5G desteğinin olması ve sunduğu özelliklerin iyi olduğunu söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde söz konusu modelin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar