Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobilVivo'nun yeni modeli GeekBench'te görüldü

Vivo’nun yeni modeli GeekBench’te görüldü

Vivo’nun yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı anlaşılıyor. Şimdi ismi belirlenmemiş bir aygıt, tanınan bir performans testi platformunda görüldü ve kimi ana özellikleri açığa çıktı. İşte ayrıntılar.

Gizemli Vivo Telefonu GeekBench’te Ortaya Çıktı Kelam konusu yaklaşmakta olan Vivo akıllı telefon, GeekBench’te V2327 model numarasıyla tespit edildi. Veritabanına nazaran, aygıt Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 yonga setiyle donatılacak. Bu işlemci, 8GB RAM ve kutudan çıktığı anda Android 14 işletim sistemi ile eşleştirilmiş. Bu özelliklerle aygıt, GeekBench’te tek çekirdekli testte 902 puan ve çok çekirdekli testte 2168 puan aldı.

Vivo’nun yeni modeli GeekBench’te görüldü

Gizemli Vivo akıllı telefonun, orta segment bir model olduğu ve listelenmesinin 5G ağ dayanağını doğruladığı anlaşılıyor. Aygıtın resmi ismi şimdi netleşmese de, yaklaşan Vivo akıllı telefonun, Çinli markanın Y serisine ilişkin olabileceği düşünülüyor. Bilinmeyenler için, Y serisinin bir dizi orta segment modeli içerdiği biliniyor. Şu an için elimizde bu aygıt hakkında yalnızca bu kadar bilgi var.

GeekBench listelemesi, Vivo V2327 telefonunun lansmanının çok uzak olmadığına işaret ediyor. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda resmi bir duyuru yapılmasını bekleyebiliriz. Bununla birlikte, bu şu an için yalnızca bir spekülasyon. Bu nedenle bu haberi biraz kuşkuyla karşılayın ve daha fazla bilgi mevcut olduğunda güncellemeler için takipte kalın.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar