Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilWhatsapp'tan Yeni Zımnilik Özelliği: Çevrimiçiliği Gizlemek

Whatsapp’tan Yeni Zımnilik Özelliği: Çevrimiçiliği Gizlemek

Geçtiğimiz günlerde anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp’a profil fotoğrafı ve durum gibi bilgileri daha fazla gizleyebilmek için “Şunlar Hariç Kişilerim” seçeneği eklenmişti. Sızıntılara göre platform yeni bir gizlilik özelliği üzerinde çalışarak kullanıcılarına daha fazla gizlilik ve özelleştirme seçenekleri sunmayı hedefliyor gibi görünüyor.

Sızan Whatsapp iOS uygulaması ekran görüntüsüne göre anlık mesajlaşma platformu, kullanıcılarına çevrimiçi durumlarını gizleme özelliğini sunabilir.

Whatsapp Çevrimiçi Durumunu Gizleme Özelliği Nedir, Ne Zaman Gelecek?

Ulaş Utku Bozdoğan: Whatsapp'Tan Yeni Zımnilik Özelliği: Çevrimiçiliği Gizlemek 1

Whatsapp, uzun zamandır kullanıcılarına son görülmelerini gizleme seçeneği sunuyordu. Bu özellik birilerine görünmek istemeyip daha fazla gizlilik isteyen insanlar için yeterli değildi. Platforma yeni ekleneceği düşünülen özellik sayesinde kullanıcılar, kendilerinin çevrimiçi durumlarını takip eden birileri varsa onların kendilerini izlemelerinden kurtulabilecek.

Henüz beta sürümüne dahi gelmeyen, şimdilik sızıntıdan ibaret olan bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmamakta.

Peki sizler Whatsapp’ın gizlilik özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi gizlilik özellikleri platforma eklenmeli?

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar