Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi akıllı su ısıtıcısı modelini satışa sundu

Xiaomi akıllı su ısıtıcısı modelini satışa sundu

Xiaomi’nin en yeni eseri olan MIJIA Akıllı Çift Galonlu Elektrikli Su Isıtıcısı 60L S1, finansman için kalabalık fonlama prosedürüyle piyasaya sürüldü. Bu su ısıtıcısı, 60L kapasitesine sahip ve çift bilezik düz varil dizaynıyla öne çıkıyor. Ayrıyeten, büyük Lingxi dokunmatik ekranı ve çift 3200W güçlü motorlarıyla donatılmıştır. Bu yüksek güçlü motorlar, tüm ailenin sıcak su muhtaçlığını karşılamak için ülküdür.

Xiaomi MIJIA’nın bu akıllı su ısıtıcısı, genişletilmiş elektrik müdafaa duvarına ve üç kutuplu sızıntı muhafaza anahtarına sahip. Bu, ailenin her vakit inançta banyo yapabilmesini garanti eder. Ayrıyeten, su ısıtıcısının sıcak su çıkış oranı %80’dir. Bu oran, ulusal güç verimliliği standardından daha yüksektir. MIJIA uygulamasıyla, su ısıtıcısını farklı alanlarda uzaktan denetim edebilirsiniz.

Xiaomi akıllı su ısıtıcısı modelini satışa sundu

Su ısıtıcısı, 840 paslanmaz çelik ısıtma tüpüyle %99,99 antibakteriyel muhafaza özelliğine sahip. Birebir vakitte çift dirençli magnezyum çubuklar, yüksek dirençli çelik levhalar ve 850ºC sıcaklıkta emaye iç tencereye sahip. Xiaomi, bu elektrikli su ısıtıcısı için 5 yıl makine garantisi sunuyor. Şayet satın alındıktan sonraki birinci yıl içerisinde rastgele bir sızıntı fark ederseniz, iç hazneyi değiştirmeyi taahhüt ediyor.

Xiaomi’nin bu özel su ısıtıcısını, Xiaomi Youpin üzerinden 1.399 yuan (yaklaşık 192$) fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. Şu an için yeni MIJIA su ısıtıcısının kalabalık fonlama kampanyası ve küresel erişim bilgileri konusunda daha fazla ayrıntı bulunmuyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar