Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy A15'in tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Samsung Galaxy A15’in tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Son periyotlarda teknoloji dünyasının gündeminde sıkça yer bulan Samsung, Galaxy A14’ün ardılı olarak beklenen Galaxy A15 modeliyle ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Emniyetli duyumcu Steve Hemmerstoffer (Onleaks) tarafından paylaşılan bilgilere nazaran, Galaxy A15’in yüksek kaliteli görselleri ve tasarım özellikleri aşikâr oldu.

Samsung Galaxy A15, tasarım olarak kare bir yapıya sahip. Aygıtın sağ tarafında yer alan güç ve ses ayar tuşları, kullanıcı tecrübesini artırmak ismine parmak izi okuyucu özelliğiyle birleştirilmiş. Bilhassa dikkat çeken bir öteki konu da aygıtın sağ tarafında bulunan çıkıntı. Art kısımda, kamera modülü olmadan dikey bir biçimde üç kamera sensörü yer alıyor. Bu tasarım, Samsung’un daha evvelki amiral gemisi olan Galaxy S serisini anımsatıyor.

Samsung Galaxy A15’in tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Ön kısımda bulunan ekranda ise Infinity-U olarak isimlendirilen bir çentik yer alıyor. Bu ekranın büyüklüğü 6,4 inç olarak belirtiliyor. Ekranın alt kısmında ise biraz daha geniş bir çerçeve bulunuyor. Alt kısımda USB-C portu, 3,5mm kulaklık girişi ve hoparlör ızgarası yer alıyor.

Boyut olarak, Samsung Galaxy A15’in 160,2 x 76,8 x 8,4 mm ölçülerinde olduğu belirtiliyor. Lakin aygıtın sağ tarafında yer alan çıkıntı nedeniyle genişlik 76,8 mm’den 77,4 mm’ye kadar artış gösteriyor.

Samsung Galaxy A15 hakkında daha fazla ayrıntının yakın vakitte ortaya çıkması bekleniyor. Özellikle aygıtın teknik özellikleri merak konusu. Samsung’un bu yeni modeliyle kullanıcılarına ne üzere yenilikler sunacağı ise şimdilik merakla beklenen bir husus.

Özetle, Samsung’un yeni modeli Galaxy A15, tasarımı ve özellikleriyle teknoloji dünyasında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yakın vakitte daha fazla bilginin paylaşılmasıyla aygıt hakkındaki meraklar da giderilecek üzere görünüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar