Cumartesi, Mart 25, 2023
Google search engine
Ana SayfaMobilXiaomi kullanıcılarına fiyatsız YouTube Premium üyeliği!

Xiaomi kullanıcılarına fiyatsız YouTube Premium üyeliği!

YouTube Premium avantajları arasında, kullanıcıların 80 milyondan fazla resmi şarkıya, ayrıca canlı performanslara, cover’lara ve remikslere sınırsız, reklamsız erişim sağlayabileceği YouTube Music Premium aboneliği yer alır.

Uygun tüketiciler, 6 Haziran 2022’den başlayarak 31 Ocak 2023’e kadar geçerli olacak bu YouTube Premium teklifini uygun Xiaomi ve Redmi ürünlerinde kullanabilirler. Aynısından, önceden yüklenmiş YouTube uygulamasını açarak ve talimatları izleyerek veya youtube‘u ziyaret ederek kullanabilirler. Teklif, 1 Şubat 2022’den sonra etkinleştirilen cihazlarda geçerli olacaktır.

Xiaomi Hindistan Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Anuj Sharma, “İçerik tüketiminin her geçen gün artmasıyla tüketicilerin kaliteli içeriği kesintisiz bir şekilde deneyimlemek istediğine inanıyoruz. YouTube ile ortaklık yapmaktan ve Xiaomi tüketicilerine izleme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Herhangi bir engel olmadan en sevdikleri içerik. Bunun, YouTube ile Xiaomi arasında, eninde sonunda kullanıcılarımıza fayda sağlayacak uzun soluklu bir ilişkinin başlangıcı olacağını umuyoruz.”

Bu teklife uygun akıllı telefonların/pedlerin listesi

Xiaomi 12 Pro (3 ay için), Xiaomi 11i, Xiaomi 11i Hypercharge, Xiaomi 11T Pro (3 ay), Xiaomi Pad 5 (2 ay) ve Redmi Note 11 Pro+, Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11, Redmi Note 11T , Redmi Not 11S (2 ay).

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar