Pazartesi, Mayıs 20, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi Pad 6, MediaTek işlemciyle karşımıza çıkabilir: Ağustos'ta geliyor

Xiaomi Pad 6, MediaTek işlemciyle karşımıza çıkabilir: Ağustos’ta geliyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi Pad 6, Mediatek Işlemciyle Karşımıza Çıkabilir: Ağustos'Ta Geliyor 1

Xiaomi geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Pad 5 serisiyle tablet pazarına geri dönmüştü. Çinli şirketin şimdi de yeni modeller çıkarmaya hazırlandığı bildiriliyor. Xiaomi Pad 6 hakkında bazı önemli detaylar internete sızdırıldı.

Sony, Playstation 5’in üretimini arttırıyor

2 sa. önce eklendi

Kaynaklar yeni tabletin Avrupa’da sertifikasyon sürecine girdiğini söylüyor. Xiaomi Pad 6’nın 22081283G model numarasıyla EEC sertifikasyon kurumunun veritabanında görüldüğü bildirildi. Xiaomi ve Redmi’nin en az dört yeni tablet çıkarmaya hazırlandığı tahmin ediliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi Pad 6, Mediatek Işlemciyle Karşımıza Çıkabilir: Ağustos'Ta Geliyor 3

İşlemcide değişiklik bekleniyor

Aktarılan bilgilere bakılırsa şirket işlemci konusunda bir değişiklik yapacak. Xiaomi Pad 6’da Qualcomm Snapdragon yerine MediaTek Dimensity yonga setine yer verileceği söyleniyor. Tabletin Ağustos ayında çıkış yapacağı da gelen haberler arasında.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Tablet Haberleri
  • Xiaomi Pad 6, MediaTek işlemciyle karşımıza çıkabilir

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar