Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi ve Vivo yenilikçi teknolojilerle kendini göstermeye devam ediyor

Xiaomi ve Vivo yenilikçi teknolojilerle kendini göstermeye devam ediyor

Xiaomi ve Vivo yenilikçi teknolojilerle kendini göstermeye devam ediyor. Xiaomi Youpin, yenilikçi ve konforlu bir iç yer ortamı sağlayan MIJIA Akıllı Buharlaşma Soğutma Fanı’nı piyasaya sürdü. Eser, üfleme, soğutma ve nemlendirme olmak üzere üç tesir sunuyor ve su ve buz kristalleri ekleme özelliğiyle farklı soğutma tesirleri sağlıyor. Bu fanın su soğutma sistemi, yenilikçi bir kablosuz su tankı patent tasarımı ile tamamlanıyor. Tank, bedenden çıkarılarak temizlenebilir.

Mijia akıllı buharlaşma soğutma fanı ayrıyeten %99.99 antibakteriyel oranına sahip gümüş iyon antibakteriyel modülü ile donatılmıştır. Bu özellik, fanın kullanımı sırasında rastgele bir bakteriyel enfeksiyon oluşmasını engelleyerek genç çocuklu aileler ve alerjisi olanlar için ülkü hale getiriyor. Fan, muhteşem uzun hava çıkışı ve kaynağı aralığı özellikleriyle daha büyük alanları kapsayabilir.

Mijia akıllı buharlaşma soğutma fanı, direkt üfleme, doğal rüzgar, uyku rüzgarı ve soğuk rüzgar dahil olmak üzere dört rüzgar sensörü ayarlamasına sahiptir. Bu özellik, kullanıcının tercihine uygun rüzgar yoğunluğu ve modunu seçme esnekliği sağlar. Fan, düşük frekanslı süreç sırasında rahatsız etmeyecek kadar sessiz çalışır.

Xiaomi ve Vivo yenilikçi teknolojilerle kendini göstermeye devam ediyor

Bunun yanı sıra, Mijia akıllı buharlaşma soğutma fanı, Xiaomi’nin Mijia uygulaması aracılığıyla XiaoAI’ye bağlanarak uzaktan denetim edilebilir. Bu özellik, kullanıcılara fanın ayarlarını uzaktan denetim etme kolaylığı sağlayarak, kullanıcının yanında olmadığında bile idaresini sağlar.

Ancak, metinde belirtilen kitle fonlaması tarihi olan 10 Mayıs’ta neden bahsedildiği meçhuldür. Bu bahis hakkında daha fazla bilgi gerekmektedir. Ayrıyeten, eserin fiyatının 489 yuan (~71 dolar) olduğu belirtilmiştir, lakin bu fiyatın kitle fonlaması için geçerli olup olmadığı açık değildir.

Sonuç olarak, Mijia akıllı buharlaşma soğutma fanı, yenilikçi özellikleri ve uzaktan denetim edilebilme kolaylığı ile dikkat çekiyor. Su soğutma sistemi ve antibakteriyel modülü, eseri genç çocuklu aileler ve alerjisi olanlar için ülkü hale getiriyor.

Vivo’nun da benzeri bir teknoloji üzerinde çalıştığı biliniyor. Lakin Vivo bu teknolojisini yalnızca anavatanında kullanıma sunacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar