Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi, yeni Air Fryer modelini satışa sundu

Xiaomi, yeni Air Fryer modelini satışa sundu

Xiaomi’nin yeni eseri olan Mijia Akıllı Air Fryer 6.5L Tender Roast Edition, Xiaomi Youpin’da kullanıcılara sunuldu. Bu eser, akıllı hava kızartma makinesi piyasasına birçok yenilik getiriyor.

Akıllı misty tender kızartma modu ile dikkat çeken bu hava kızartma makinesi, ileri 3D buhar oluşturma teknolojisi sayesinde nem tutma kapasitesini %23 artırıyor. Böylelikle harika bir halde nemli kızartmalar elde edilebiliyor. Lakin bu eser yalnızca nemlendirme ile hudutlu kalmıyor. Yüksek sıcaklıkta yağ alma modu da bulunuyor. Bu mod, kızartmanın yağını %116 daha süratli alabilmesini sağlıyor. Sonuç olarak, dışı çıtır, içi yumuşak lezzetli kızartmalar elde ediliyor.

Mijia Akıllı Air Fryer’ın öbür bir özelliği ise çift bıçaklı fanı ve üç boyutlu girdap kızartma sepeti. Bu teknoloji, yemeklerin eşit bir formda ısıtılmasını sağlıyor ve böylelikle yemekleri çevirmeye gerek kalmıyor. Güçlü 1800W gücü ve uzak kızılötesi ısıtma teknolojisi ile sıcaklık süratle arttırılıyor. NTC hassas sıcaklık denetim sistemi, iç sıcaklığı daima olarak izleyerek gerçek vakitli ayarlamalar yapıyor ve böylelikle yemeklerin eksiksiz bir biçimde pişmesini sağlıyor.

Xiaomi, yeni Air Fryer modelini satışa sundu

Bu eserde kullanıcı deneyimine de epeyce ehemmiyet verilmiş. Örneğin, 7 inç genişliğindeki müşahede penceresi, bir evvelki modele nazaran %138 daha büyük. Bu sayede yemeklerin pişirilme sürecini rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıyeten, 24 saat uzatılmış randevu özelliği ve 30 dakikalık otomatik izolasyon özelliği bulunmaktadır. Kullanıcılar, kızartma makinesini döner düğme, Xiaomi Konut Uygulaması yahut Xiao Ai sesli asistanı ile kolaylıkla denetim edebilirler.

Elbette bu eserle yalnızca belli tanımları değil, çok çeşitli yemekleri hazırlayabilirsiniz. Aygıt, 12 evvelden ayarlanmış menüye sahip ve ayrıca 60’dan fazla çevrimiçi bulut tanımına erişim sunuyor.

Şu anda bu kızartma makinesi, yalnızca 449 yuan (61$) karşılığında fon toplama kampanyasıyla satılıyor. Fon toplama kampanyası 4 Ekim’de saat 10.00’da sona erecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar