Pazar, Şubat 25, 2024
Ana SayfaMobilTecno Phantom V Flip amiral gemisi modellere karşı bir alternatif olacak

Tecno Phantom V Flip amiral gemisi modellere karşı bir alternatif olacak

Tecno, son yıllarda uygun fiyatlı akıllı telefon kesiminde kendine sağlam bir yer edindi. Lakin şirket, son periyottaki yüksek segmentli telefon atılımlarıyla dikkat çekiyor. Bilhassa bu yılın başında tanıttığı Phantom V Fold modeliyle katlanabilir telefon pazarına adım atan Tecno, yeni modeli Phantom V Flip ile bu pazarda tezini artırıyor.

Tecno, uygun fiyatlı telefonlarıyla tanınan bir marka olsa da Phantom X2 ve X2 Pro üzere amiral gemisi telefonları da piyasaya sürdü. Lakin şirketin asıl kârlılığı, bütçe dostu telefonlardan geliyor. Tecno’nun son periyottaki yüksek segmentli telefonları, markanın imajını değiştirmesine yardımcı olabilir. TechInsights bloguna nazaran, Phantom V Flip, Tecno’nun bu alandaki teknolojik yeterliliğini gösteriyor.

Tecno Phantom V Flip amiral gemisi modellere karşı bir alternatif olacak

Abhilash Kumar’ın değerlendirmelerine nazaran, Tecno’nun bu yeni lansmanı, şirketin öbür Çinli üreticilerle tıpkı düzeyde teknolojik yeniliklere imza attığını gösteriyor. Ayrıyeten, Phantom V Flip’in piyasaya sürülmesi, markanın premium segmentteki argümanını artırma hedefini da ortaya koyuyor. Akıllı telefon pazarının doygunluğa ulaştığı bu periyotta, üreticilerin marjlarını artırma emeliyle premium segmente yönelmesi bekleniyor.

Hindistan’da Phantom V Flip, 49.999 INR (yaklaşık 598$) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Avrupa’daki müşteriler içinse fiyatı 700€ (yaklaşık 735$) olarak belirlendi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar