Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaDonanımXiaomi’nin akıllı ayak banyosunu gördünüz mü?

Xiaomi’nin akıllı ayak banyosunu gördünüz mü?

Xiaomi’nin teknoloji devi olarak tanıdığımız şirket, MIJIA Akıllı Sterilize Edici Ayak Banyosu’nu konut pazarı için tanıttı. Çin’de sıkça karşımıza çıkan özel eserler ortasına katılan bu ayak banyosu, 449 yuan (yaklaşık 61 dolar) başlangıç fiyatına sahip.

MIJIA Akıllı Sterilize Edici Ayak Banyosu’nun dikkat alımlı bir özelliği, yenilikçi boru sınırı UV sterilizasyon teknolojisine sahip olmasıdır. Bu teknoloji, 254nm ultraviyole ışınları üreterek su içindeki bakteri, mantar ve başka mikroorganizmaları tesirli bir halde öldürüyor. Su dolanımı sterilizasyon formülü sayesinde, kovadaki ve ayaklardaki bakteriler suyun sirkülasyonuyla ultraviyole sterilizasyonuna tabi tutuluyor.

Xiaomi’nin akıllı ayak banyosunu gördünüz mü?

Bunun yanı sıra, ayaklarınızdan mikroorganizmaları uzaklaştırırken, aygıt birebir vakitte bir ayak masaj aleti olarak da fonksiyon görüyor. Ayak banyosunun altında bulunan çift döner masaj başlığı, insan elinin masaj dokunuşunu taklit ediyor. Bu aygıt, ayak tabanları ve kemerlerini kapsayan geniş bir temas alanına sahip sekiz büyük temas noktasıyla donatılmıştır. Üç süratli elektrikli masaj, dalgalanan dalgalar üzere derin ve yüzeysel rahatlama sağlıyor.

Cihaz ayrıyeten DPS su ve elektrik ayrımını destekliyor, bu da inançlı ısıtma manasına geliyor. Birebir vakitte hassas sıcaklık denetimi ve sızıntı muhafazası özelliklerine de sahip. MIJIA uygulaması üzerinden denetim edilebilme imkanı da sunuluyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar