Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi'nin yeni akıllı saatlerine ait çok değerli bilgiler geldi

Xiaomi’nin yeni akıllı saatlerine ait çok değerli bilgiler geldi

Vivo ve  Xiaomi,WearOS işletim sistemi üzerinde çalışan yeni bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Xiaomi’nin üzerinde çalıştığı saatin isminin Xiaomi Watch 2 Pro olacağı belirtiliyor. Son periyotta bu aygıt hakkında birçok duyum alındı ve dokümanlar ortaya çıktı. Lakin, bunlarla birlikte Xiaomi’nin EUIPO’da üç yeni marka başvurusu da bulunduğu fark edildi. Bu müracaatların MiHealthSleep+, MiHealthCare+ ve MiHealthSports+ olduğu belirlendi. Bu markalar, indirilebilir yazılım uygulamaları olarak tanımlanmış. Bu bilgilere dayanarak bu üç yeni markanın, Xiaomi’nin yaklaşan WearOS akıllı saatiyle birlikte sunmayı planladığı yeni sıhhat ve fitness özellikleriyle alakalı olabileceği düşünülüyor.

MiHealthSleep+ uygulaması, uyku ölçümü ve tahlili için tasarlanmış olabilir. MiHealthCare+ ise bedenin genel tahlili ve ölçümü için bir araç olabilir. MiHealthSports+ uygulaması ise farklı spor modlarını izleme yeteneği ve bir alanda sıhhat istatistiklerini kıymetlendirme yeteneği sunabilir.

Xiaomi’nin yeni akıllı saatlerine ait çok kıymetli bilgiler geldi

Ancak burada dikkate alınması gereken değerli bir nokta, bu marka müracaatlarının yalnızca müracaattan ibaret olmasıdır. Bu, Xiaomi’nin bu özellikleri kesin olarak sunacağı manasına gelmez. Lakin, şirketin bu markalar için müracaatta bulunması, en azından bu özellikleri geliştirmeyi düşündüğünü gösteriyor.

Bu bilgilerin ışığında, Xiaomi’nin 26 Eylül’de Xiaomi Watch 2 Pro akıllı saati tanıtması bekleniyor. Duyumlara nazaran bu aygıt, Snapdragon W5+ Gen 1 yonga seti tarafından destekleniyor. Xiaomi ise aygıtın WearOS işletim sistemiyle birlikte kutudan çıkacağını doğruladı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar