Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi’yi durdurabilmek ne mümkün!

Xiaomi’yi durdurabilmek ne mümkün!

Şu sıralar Vivo ile rekabet halinde olan Çinli teknoloji devi Xiaomi, son devrin tanınan markası MIJIA altında dört yeni elektrikli ısıtıcı modelini kullanıcılara sundu. Bu ısıtıcı modeller, teknolojinin son mükemmelleri ortasında yer alıyor ve kullanıcılara çok daha konforlu bir tecrübe sunmayı vaat ediyor.

İlk olarak Xiaomi MIJIA Taban Elektrikli Isıtıcı 2’den bahsedelim. Bu aygıt, 2200W gücünde anında ısıtma sağlıyor ve saniyeler içerisinde sıcaklık üretmeye başlıyor. 1100W ve 2200W olmak üzere iki farklı ısıtma seçeneğiyle kullanıcılara esneklik sunan bu model, IPX4 su geçirmez müdafaaya sahip. Üstelik bu ısıtıcı, birebir vakitte elbiseleri kurutmak için de kullanılabiliyor.

MIJIA’nın bir başka eseri olan Grafen Taban Elektrikli Isıtıcı 2 modeli, grafen malzemesi sayesinde daha verimli ısı dağılımı sağlıyor. Dijital LED ekranıyla dikkat çeken bu model, ısıtma sürecini akıllı bir formda denetim edebiliyor. Xiaoai sesli komut ve MIJIA uygulamasıyla kolaylıkla denetim edilen bu ısıtıcı, kullanıcılara çağdaş bir tecrübe sunuyor.

Xiaomi’yi durdurabilmek ne mümkün!

Xiaomi’nin sunduğu bir öbür ısıtıcı modeli ise MIJIA Hava Isıtıcısı. Bu model, 2000W gücünde ve geniş açılı hava dağılımı sağlıyor. 70 derecelik geniş açılı salınım başlığına sahip bu model, hem ısıtmak hem de elbiseleri kurutmak için ülkü.

Son olarak tanıtılan MIJIA Grafen Hava Isıtıcısı, akıllı ses denetimine sahip. MIJIA uygulamasıyla uzaktan denetim edilen bu model, kullanıcılara çocuk kilidi, zamanlayıcı ayarı üzere ekstra özellikler sunuyor.

Ayrıca Xiaomi, bu ısıtıcılarla birlikte MIJIA Elektrikli Kupa 2’yi de piyasaya sürdü. Bu elektrikli kupa, soğuk kış günlerinde sıcak içeceklerinizi uzun mühlet sıcak tutma özelliğine sahip.

Bu yeni set MIJIA elektrikli ısıtıcılar şu an için yalnızca Çin pazarında 199 yuan (yaklaşık 27 dolar) başlangıç fiyatıyla satışta. Yurt dışı piyasalarında ne vakit satışa sunulacağı hakkında şimdi resmi bir açıklama yapılmadı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar