Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaMobilYemeksepeti Banabi'nin ismi değişiyor: Yemeksepeti Market

Yemeksepeti Banabi’nin ismi değişiyor: Yemeksepeti Market

Ulaş Utku Bozdoğan: Yemeksepeti Banabi'Nin Ismi Değişiyor: Yemeksepeti Market 1

Pandemiyle birlikte birçok insanın hayatına giren Yemeksepeti’nin market bölümü Yemeksepeti Banabi, isim değişikliğine gidiyor.

Yemeksepeti Market

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre Yemeksepeti Banabi, bugünden itibaren Yemeksepeti Market olarak değişiyor. Yemeksepeti’nin ilk olarak Nisan 2019’da İstanbul’da faaliyete geçirdiği online market alışverişi platformu Banabi, yeni adı ve logosuyla yoluna devam etmeye hazırlanıyor. 2 Mayıs’tan itibaren aşamalı olarak tüm platformlarda isim ve logo değişimine gidecek olan şirket, hizmetlerine “Yemeksepeti Market” adıyla devam edecek. 

Epic ve Google tekrar davalık oluyor

15 sa. önce eklendi

Yemeksepeti bu isim değişikliğiyle birlikte market bölümündeki ürün gamını da genişletecek. Özellikle taze ürün grupları (meyve sebze, kırmızı-beyaz et) ile sıcak ve pratik yemek alternatifleri konusunda kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmaya hazırlanıyor.

2 Mayıs’tan itibaren Yemeksepeti web sitesinde görülebilecek isim ve logo değişikliği; 11 Mayıs’ta Android, 15 Mayıs’ta ise iOS kullanıcılarına tamamen yansımış olacak. Geçiş süreci 24 Mayıs’ta tüm platformlarda tamamlanmış olacak. 

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Mobil Uygulamalar Haberleri
  • Yemeksepeti Banabi’nin ismi değişiyor: Yemeksepeti Market

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar