Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilYılbaşı gecesinin ışıltılı anıları V29 ile ölümsüzleşecek

Yılbaşı gecesinin ışıltılı anıları V29 ile ölümsüzleşecek

vivo’nun kutlamaya bedel her özel anı yakalayıp ölümsüzleştirmek isteyen kullanıcılar için geliştirdiği V29 5G; 2023’ü geride bırakıp 2024’e girerken güçlü fotoğrafçılık özellikleri ve üstün portre yetenekleri ile yılbaşı gecesinde ister sokak partilerinde, ister ışıltılı yerlerde, isterseniz meskeninizde olun, tüm kutlamalarınızı en hoş fotoğraf ve görüntülerle ölümsüzleştirme imkanı tanıyor. 

Yılbaşı gecesinin en hoş portreleri “Star Işığı” ile çekilir 

V29’un “Star Işığı” ve akıllı telefona entegre edilmiş stüdyo düzeyinde fotoğrafçılık yetenekleri ile yılbaşı gecesi ister sokak partisinde ister şık bir restoranda, bulunduğunuz tüm loş ve yüksek ışıklı ortamlarda da en hoş kareleri yakalayabilirsiniz. Özellikle stüdyo portresi konusunda tezli olan V29, standart bir flaştan dokuz kat daha fazla ancak profesyonel stüdyolardakilere emsal yumuşak bir ışık sağlayan “Star Işığı” (Aura Light) ile karanlık ortamlarda birbirinden hoş ve etkileyici portreler çekmenize yardımcı oluyor. Star Işığı’nın yarattığı üç boyutlu aydınlatma efekti sayesinde fotoğrafını çekeceğiniz kişinin yüzündeki gölgeler ve bulunduğu ortamdaki karanlık alanlar ortadan kalkıyor. Kameranın değişen renk sıcaklıklarına ahenk sağlamasına imkan tanıyan Akıllı Renk Sıcaklığı Ayarı da ortamlardaki objeleri aydınlatıp özelliklerini besbelli hale getirmekte Star Işığı’na takviye oluyor.

Grup selfie’si ve Harika Küme Görüntüsü özellikleri en geniş aileleri tek kareye sığdırıyor

V29 5G, ön kamerasının üstün özellikleriyle selfie ve küme selfie’lerinde üstün performans sunuyor. Telefonun 50 MP otofokus Küme Selfie’si işleviyle yılbaşı gecesi kalabalık sofralarınızda tüm sevdiklerinizi kadraja rahatlıkla sığdırabileceksiniz. Küme Selfie’si ve Muhteşem Küme Görüntüsü özellikleri sayesinde hem gülümsemeleri en hoş biçimde ölümsüzleştirebilecek hem de genişletilmiş görüş alanı ve hassas otomatik netleme yetenekleriyle kalabalık grupların ultra net ve aydınlık fotoğraf, görüntü ve selfie’lerini çekebileceksiniz.  92° FOV özelliği de selfie çekerken geniş açıdan kaynaklı bozulmaları ve dar açıdan kaynaklanan “büyük yüz” problemini ortadan kaldırıyor.

Yılbaşı gecesi vlog ve toplumsal medya içeriği oluşturmak isteyenlerin imdadına da V29 5G yetişecek. Çeşitli şablonları ve profesyonel düzenleme asistanı ile tek elden görüntü oluşturma tecrübesi sunan V29’un Vlog Movie Creator özelliği ile, farklı düzenleme uygulamalarına gereksinim duymadan en keyifli içerikleri oluşturabileceksiniz. 

Yılbaşı görüntüleri da V29 ile çok daha güzel

Yeni yılı renkli ve ışıltılı sokak partisi ile kutluyorsanız, V29’un gelişmiş teknolojisi ile detayları en âlâ biçimde yakalayarak başarılı fotoğrafların yanı sıra birbirinden hoş görüntüler da çekebilirsiniz. Telefon gelişmiş 50 MP OIS Ultra Algılama Kamerası ile son derece stabil manzaralar yakalamanızı sağlıyor, görüntülerde da düşük ışık şartlarında bile harika imaj kalitesi sunuyor. OIS ve EIS tarafından desteklenen Ultra Stabil Görüntü özelliği sayesinde de daha sabit ve net çekilmiş gece sahneleri ile anılarınızı geleceğe taşıyabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar