Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobil3 boyutlu bulmaca oyunu Flow Water Fountain, taşınabilir aygıtlar için çıktı

3 boyutlu bulmaca oyunu Flow Water Fountain, taşınabilir aygıtlar için çıktı

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Boyutlu Bulmaca Oyunu Flow Water Fountain, Taşınabilir Aygıtlar Için Çıktı 1

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Frasinapp Games’in yaptığı, üç boyutlu bulmaca oyunu Flow Water Fountain çıkışını yaptı.

Şu andan itibaren oyunu Google Play ve App Store üzerinde ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Oyunun detaylarını, videosunu ve mağaza sayfalarını da aşağıda bulabilirsiniz. 

Flow Water Fountain Hakkında

Flow Water Fountain bulmaca oyunu, seviye seviye artan zorluğu ile başından ayrılamayacağın zorlu bir mantık ve zekâ oyunudur.

Zihnini geliştir, birbirinden farklı bulmacaları çöz ve suyun kaynağından akıp şelaleler oluşturan renkli süs havuzlarına ulaşmasını sağla. Üç boyutlu oyun tahtası üzerinde farklı farklı blok, taş, kanal ve boruların yerlerini değiştir. Su jetleri ve su akıntıları yarat. Böylece her bir renkteki suyun akıp gerekli süs havuzuna ulaşmasını sağla.

Basic, Pools, Easy, Hard, Mix, Pools 6×6, Master, Genius ve Maniac oyun seçenekleri ile gelen Flow Water Fountain, giderek zorlaşan 750 seviyeden oluşmaktadır.

Flow Water Fountain, bulmaca, blok bulmaca, tesisat oyunlarına ilgi duyup zekâsını geliştirmek isteyen çocuklar ve yetişkinler için uygundur.

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Boyutlu Bulmaca Oyunu Flow Water Fountain, Taşınabilir Aygıtlar Için Çıktı 3 Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Boyutlu Bulmaca Oyunu Flow Water Fountain, Taşınabilir Aygıtlar Için Çıktı 3 Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Boyutlu Bulmaca Oyunu Flow Water Fountain, Taşınabilir Aygıtlar Için Çıktı 7 Flow Water Fountain 3D Puzzle FRASINAPP GAMES SLU Oyunlar Ücretsiz 99,8 MB

Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Boyutlu Bulmaca Oyunu Flow Water Fountain, Taşınabilir Aygıtlar Için Çıktı 9 Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Boyutlu Bulmaca Oyunu Flow Water Fountain, Taşınabilir Aygıtlar Için Çıktı 9 Ulaş Utku Bozdoğan: 3 Boyutlu Bulmaca Oyunu Flow Water Fountain, Taşınabilir Aygıtlar Için Çıktı 13 Flow Water Fountain 3D Puzzle Frasinapp Bulmaca Ücretsiz 27M

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar