Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaMobilAndroid telefonlara araç kamerası özelliği geliyor

Android telefonlara araç kamerası özelliği geliyor

Meral Erden: Android Telefonlara Araç Kamerası Özelliği Geliyor 1 Google, kimi Android telefonlar için art planda 24 saat çalışabilecek bir araç kamerası özelliği üzerinde çalışıyor. Kazara Google Play’e yüklenen dahili bir testin modülü üzere görünen bu seçenekle, Android telefonlar için Kişisel Güvenlik uygulamasına yapılan güncellemenin ekran imajları sızdırıldı.

Kayıtlar 3 gün sonra otomatik olarak silinecek

Uygulama, yerden tasarruf etmek için sıkıştırılmış görüntü kullanıyor ve kayıt art planda devam ederken ekranınızı kapatmanıza ya da öbür uygulamaya geçiş yapmanıza müsaade vermekte. Hatta aracınızı çalıştırdığınız anda otomatik olarak kayda başlamak için muhakkak bir bluetooth cihazna bağlanmak üzere tetikleyiciler de ayarlayabileceksiniz. Ayrıyeten ses kaydı yapmayacak biçimde yapılandırabilirsiniz. Kayıtlar 3 gün sonra otomatik olarak silinecek, lakin muhakkak görüntüleri kaydetmenize imkan sağlayacak. Otomatik kayıt ise 24 saat sonra duracak.

Araç kamerası uygulamaları yeni bir şey değil ancak 3. taraf uygulamaların çeşitli kısıtlamaları olduğu da aşikar. Görüntü kaydı esnasında çok ısınmanın önüne geçilmesi için Google’ın nasıl nasıl bir tahlil yolu bulacağı da merak konusu.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar