Cumartesi, Nisan 20, 2024
Ana SayfaMobilAnTuTu skorlarına nazaran Nisan ayının en uygun telefonlarını açıkladı

AnTuTu skorlarına nazaran Nisan ayının en uygun telefonlarını açıkladı

Ulaş Utku Bozdoğan: Antutu Skorlarına Nazaran Nisan Ayının En Uygun Telefonlarını Açıkladı 1

AnTuTu bünyesinde performans testine tabi tutulmuş modelleri sıralamaya soktu. Nisan 2022 içerisinde test edilen cihazlar arasından segmentine göre en yüksek performansı alan 30 model sıralandı. İşte Nisan 2022’nin en performanslı modelleri!

Mart ayının en güçlü android telefonları açıklandı: İşte detaylar

1 ay önce eklendi

Amiral gemisi listesinde Black Shark 5 Pro liderliği elinde tutuyor

Nisan 2022’de AnTuTu üzerinde en yüksek puanı alan cihaz 1.062.747 puanla Black Shark 5 Pro oldu. Snapdragon 8 Gen 1 işlemcili Black Shark 5 Pro’yu Red Magic 7 Pro takip ederken, üçüncü sırayı ise Lenovo Legion Y90 aldı. Devamında ise sırasıyla Vivo X80, iQOO 9, iQOO 9 Pro, Vivo X Note, iQOO Neo6, Xiaomi 12 Pro ve Realme GT2 Pro modelleri bulunuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Antutu Skorlarına Nazaran Nisan Ayının En Uygun Telefonlarını Açıkladı 3

Üst segmentin birincisi Redmi K50

Üst segmentte birincilik 814.032 puanla Redmi K50‘de. Dimensity 8100 yonga setini kullanan Redmi K50’yi hemen arkasından Realme GT Neo3 takip ediyor. Listenin devamında ise sırasıyla iQOO Neo5, Realme GT Neo2, Realme GT Master Explorer Edition, iQOO Neo5 SE, OPPO Reno6 Pro+ 5G, iQOO Neo5, OPPO Find X3 ve Realme GT Neo 2T modelleri yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Antutu Skorlarına Nazaran Nisan Ayının En Uygun Telefonlarını Açıkladı 5

Orta segment iQOO Z5’in elinde

Orta segment cihazlar arasından Snapdragon 778G işlemcisi ile sıyrılan iQOO Z5, 572.188 puanla liderliğe oturmuş vaziyette. Bu cihazı hemen arkasından Xiaomi Civi 1S ve Honor 60 Pro takip ediyor. Listenin devamını ise sırasıyla OPPO Reno7 5G, Realme Q3s, Xiaomi 11 Lite 5G, Honor 60, Honor 50 Pro, Honor 50 ve Huawei Nova 9 oluşturuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Antutu Skorlarına Nazaran Nisan Ayının En Uygun Telefonlarını Açıkladı 7

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • AnTuTu skorlarına göre Nisan ayının en iyi telefonlarını açıkladı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar