Pazar, Mayıs 26, 2024
Ana SayfaMobilApple efsane niteliğindeki yuvasını yine hayata geçiriyor

Apple efsane niteliğindeki yuvasını yine hayata geçiriyor

Apple, Tysons Center mağazasının modernize edilip yeni bir pozisyona taşınacağını duyurdu. 20 yıl evvel Virginia’da açılan Tysons, Doğu Kıyısı’ndaki birinci resmi Apple Store pozisyonuydu. Artık ise Apple, süreksiz yeni alanda yenilenmiş mağazasını açmaya hazırlanıyor.

Apple, hafta sonu yaptığı duyuruyla hayranlarına yeni alanda kendilerini tekrar keşfetmeleri için bir davette bulundu. “İlk Apple Store 22 yıl evvel burada Tysons Corner’da açıldı. Yakında, sizi bu tekrar hayal edilmiş alana güzel geldiniz demeyi dört gözle bekliyoruz. Öykümüzün bir modülü olduğunuz için teşekkür ederiz. İlerleyen yeni kısma beğenilen geldiniz” tabirleri kullanıldı.

Apple’ın mağaza web sitesi de tıpkı sloganı kullanarak “Merhaba. Tekrar. Yeni bir kısım yakında geliyor.” dedi. Bu haber, Apple’ın Tysons mağazasını yine hayata geçirme niyetinin bir işareti olarak değerlendirildi.

Apple efsane niteliğindeki yuvasını yine hayata geçiriyor

Apple Retail ve tarih uzmanı Michael Steeber, Tysons mağazasının kıymetini vurgulayarak “Doğal olarak, bu açılış kıymetli olacak zira birinci Apple Store hiçbir vakit taşınmadı. Lakin bu açılış yalnızca bu kadarla hudutlu kalmayacak, bana inancın. Tysons Corner, her şeyin başladığı yerdir” biçiminde konuştu.

Steeber, Apple Store Time Machine isimli bir uygulama geliştirerek, hayranlarının Apple’ın ikonik mağazalarını keşfetmelerini sağladı. Tysons Corner da dahil olmak üzere, uygulama sayesinde Apple’ın mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar