Salı, Mayıs 21, 2024
Ana SayfaYazılımAssassin's Creed Mirage'ın çıkış tarihi sızdırıldı

Assassin’s Creed Mirage’ın çıkış tarihi sızdırıldı

Meral Erden: Assassin'S Creed Mirage'In Çıkış Tarihi Sızdırıldı 1 Assassin’s Creed’in merakla beklenen yeni oyunu Assassin’s Creed Mirage, bu yıl PC, PS4, PS5, Xbox One, Series X/S ve Amazon Luna üzere birçok platformda çıkış yapacak. Bugün ise GameStop çalışanı olduğunu tez eden bir Reddit kullanıcısı, Assassin’s Creed Mirage’ın çıkış tarihine yönelik ikna edici bir manzara paylaştı. 

Assassin’s Creed Mirage’ın çıkış tarihi sızdırıldı

Paylaşılan fotoğrafta Street Fighter 6, Diablo IV, Final Fantasy XVI, Pikmin 4, Hogwarts Legacy (Switch versiyonu), Madden NFL 24, Armored Core VI üzere kimi oyunların çıkış tarihleri ve pazarlama bilgileri yer alıyor. Lakin şaşırtan bir biçimde bu listeye şimdi çıkış tarihi açıklanmayan Assasin’s Creed Mirage’ın da dahil edildiğini görüyoruz.

Meral Erden: Assassin'S Creed Mirage'In Çıkış Tarihi Sızdırıldı 3 Sızıntıya nazaran merakla beklenen üretim, 2023 yılının Ağustos ayında oyuncular ile buluşacak. Ayrıca yeni sızıntı, Assasin’s Creed Mirage hakkındaki daha evvelki söylentileri de doğruluyor. Aralık 2022’de yaptığı paylaşımda muteber sızıntıları ile tanıdığımız gazeteci Tom Henderson, Ağustos ayına işaret ederek gecikmeler yaşanabileceğini söylemişti.

Assassin’s Creed Mirage’ın birinci etapta Assassin’s Creed Valhalla için bir genişleme paketi olacağı söyleniyordu. Lakin bunun yerine bağımsız bir oyun olarak satışa çıkacak. Valhalla’dan birkaç yıl öncesini bahis alacak üretimde, Basim İbn İshak (Basim Ibn Ishaq) karakterinin seyahatine şahit olacağız. 

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar